Faili Meçhul Cinayet

Faili Meçhul Cinayet

Faili Meçhul Cinayet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Faili Meçhul Cinayet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Faili Meçhul Cinayet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Faili Meçhul Cinayet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 738 faili mechul cinayet haberi bulunmuştur.

Yakalanmamak için eşcinsel sevgilisini kadın kılığına soktu
Yakalanmamak için eşcinsel sevgilisini kadın kılığına soktuAdana'da cinayet dedektifleri, 10 ay önce bıçaklanarak öldürülmüş halde bulunan iş adamının katillerinin, kadın kılığına giren eşcinsel ve onun sevgilisi olduğunu 350 güvenlik kamerasını inceleyip, 5 mahalleyi kapı kapı dolaşıp fotoğraf gösterip ortaya çıkardıAdana'da 10 ay önce cinayete kurban giden iş adamının faili meçhul dosyasını açan cinayet dedektifleri, kentteki 5 mahalleyi kapı kapı dolaşıp 350 güvenlik kamerasını inceleyerek katil zanlılarını yakaladı. İş adamının, eskiden yanında çalışan ancak şu an aralarında ticari rekabet yaşanan Nizami K.'nin azmettirmesiyle, eşcinsel sevgilisi Halil İ.'nin kadın kılığına girip ilgisini çektikten sonra bıçaklanarak öldürüldüğü ortaya çıktı. Edinilen bilgiye göre, olay, 22 Ağustos 2017 tarihinde Sarıçam ilçesi Bayramhacılı Mahallesi göl kenarında meydana geldi. Çevrede devriye atan polisler, göl kenarında park halinde bulunan araçların yanına giderek kimlik kontrolü yapmak istedi. Söz konusu araçlardan 01 KN 889 plakalı otomobile yaklaşan polis ekibi, sürücü mahallindeki kişinin hareketsiz halde yattığını fark etti. Polis ekiplerince olay yerine çağrılan sağlık ekipleri yaptığı incelemede, şahsın bir gündür kayıp olan ve çatı işleri yapan iş adamı Kazım Fidancı (69) olduğunu ve öldüğünü belirledi. Olay yerine gelen yakınları sinir krizi geçirdi. KALBİNDEN BIÇAKLANARAK ÖLDÜRÜLDÜ Olay yeri inceleme polislerinin, araçta ve Fidancı’da yaptığı incelemede, kalbine aldığı tek bıçak darbesi sonucu öldürüldüğünü belirledi. Polisler, araç ve çevresinde yaptığı geniş çaplı araştırmada suç aletine rastlamadı. Polis olaydan hemen sonra cinayeti çözmek için otomobil etrafında geniş çaplı araştırma başlattı. Yapılan çalışmalar sonucunda cinayeti işleyenler yakalanamayarak olay faili meçhul cinayet olarak rafa kaldırıldı.
4.05.2018Yaşam

Yazar Sonuçları