Hande Fırat

Hande Fırat

Hande Fırat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hande Fırat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Hande Fırat ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hande Fırat haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 477 hande firat haberi bulunmuştur.

Cumhurbaşkanı Erdoğandan Kaşıkçı açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'Kaşıkçı' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınına konuk oldu.Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik soruyor, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Suudi Arabistanlı gazeteci 'Cemal Kaşıkçı' ile ilgili açıklamalarda bulundu.İşte Erdoğan'nın 'Kaşıkçı cinayeti' ile ilgili yaptığı açıklamalar;Bir devlet ya da liderler adalet üzerinde ayakta dururlar. Biz adaleti savunmaya devam edeceğiz. Çünkü adalet mülkün esasıdır. Gelinen noktada Cemal Kaşıkçı cinayetini örtbas etmek yok saymak mümkün değildir. Biz bunu başta Suudi Arabistan'ın yetkilileri olmak üzere hepsine dinlettik. Bunu biz yani özellikle Kral Selman ile de görüştük, veliaht prensle de bunu görüştük. Fakat bir netice alamadık. Şimdi ortada bir defa şöyle bir durum var. İki tane uçakla buraya gelen 15 kişi, bu işi icra edenler... Burada ortak bir eylem var. Burada ortak eylemin talimatını veren kim? Bu da belli. Hatta Dışişleri Bakanları o çok daha ileri gitti. Yerli işbirlikçiyle beraber bunu yaptık dedi.Cemal Kaşıkçı arkadan çıkıyor, nişanlısını almadan gidiyor. Ben kesmeyi çok iyi bilirim diyen bir ahlaksız bir adi var burada. Meğerse bu adli tıp mensubuymuş. Başlarındaki lider konumundaki isimler belli ve bu isimler ortada olduğuna göre bunu şimdi veliaht prens bilmeyecek de kim bilecek? Talimatı veren belli. Bunu Amerika'dan gelen heyet kararı adeta kendi aralarında vermiş durumdalar. Ama konuşmuyorlar, konuşamıyorlar. Herkese bunları dinlettik. Biz ortadayız, her şeyimizle bunları söylüyoruz.
11.09.2019Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan ABD açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'ABD' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınına konuk oldu. Erdoğan, Trump ile arasında geçen görüşmeye dair detayları paylaştı.Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ve Posta Gazetesi Ankara Temsilcisi Hakan Çelik soruyor, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CNN TÜRK-Kanal D ortak yayınında yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Suudi Arabistanlı gazeteci 'Cemal Kaşıkçı' ile ilgili açıklamalarda bulundu.İşte Erdoğan'nın ABD ve Trump ile ilgili yaptığı o açıklamalar;Yani açıklamada da anladığınız gibi, aramızdaki bugüne kadar da sayın Trump ile ikili görüşmelerimiz olumlu geçer, olumlu geçmektedir. İş Suriye konusuna gelince olumlu bir görüşme yaptık diyebilirim. Savunma Bakanımız Washington’daydı. O da görüşmelerini yaptı. Bu görüşmeler ile birlikte iş daha iyi noktaya gelecek. Net bilgileri Sayın Bakan'dan alacağım. 75 milyar dolar hedefimiz de çok çok önemliydi. Patriotlar meselesi... "Sizin döneminizin değil Obama döneminin getirdiği neticedir. O zaman biz talep ettik. Obama Kongre'den bunu halledebilseydi bu noktaya gelmeyecektik." Kendisi de bana 'çok haklısınız' dedi. Trump, Amerika'ya davet etti. Önce 'ben sizi bekliyorum' dedim. Tabii öbür tarafta bizim Rusya Federasyonu ile olan ilişkiler olumlu bir şekilde devam ediyor. "1-2 HAFTA İÇİNDE GÖREVE BAŞLAYACAK"Şu anda gayretimiz bunun için. Uzun zamandır Amerika'nın Türkiye'de büyükelçisi yoktu. Şu anda çok önem verdikleri bir ismi Türkiye'ye büyükelçi olarak atıyorlar. Belki 1-2 hafta içerisinde büyükelçi göreve başlayacak.31 Mart'tan sonra belki bir Washington ziyareti yapma  durumum olabilir, belki kendisi (Trump) Türkiye'ye bir ziyarette  bulunabilir.
11.09.2019Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğandan tanzim satış açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'tanzim satış' açıklamasıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNN TÜRK' canlı yayınında Hande Fırat ve Hakan Çelik'in sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan tanzim satışlarıyla ilgili zincir marketlere seslendi, "İcabında biz 81 ilde bunu yaygınlaştırırız"Cumhurbaşkanı Erdoğan 'tanzim satışları' ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: Bundan özellikle bu zincir marketler rahatsız oluyorlar. Buradan bir açıklama yapayım... Biz nereden bu işe girdik, patates, soğan, sivri biber, patlıcan gibi... Bundan dolayı işe girdik. Patatesler, soğanlar depolanıyordu. Vatandaşım üreticiden 2-3 TL'ye alınırken, vatandaşıma 8-10 TL'ye geliyordu. Çarşı pazara arkadaşlarımızı gönderdiğimizde doğru olduğunu gördük. Zincir marketlerde bunun çok daha üst düzeyde olduğunu gördük. Ben arkadaşlarımı gönderdim, doğru olduğunu gördük. AK Partili belediyelerle bu işe girelim dedik. Bu çadırlarda vatandaşlarımıza bu adımı atalım dedik. Bu adımı attık ve bir anda fiyatlar yüzde 50 düştü. 31 Mart'a kadar bu süreç böyle devam edecek. Ama zincir marketlere ne oluyor, neden rahatsız oluyorsunuz? Siz 250-300 çeşit ürün satıyorsunuz. Neden rahatsız oluyorsunuz? Biz et kıymaya girmedik. Bir ara kıyma 35 TL’ye çıktı. Biz ithale girince fiyat 28 TL’ye düştü. Biz devletsek bu zulmü ortadan kaldırmalıyız. İcabında biz 81 ilde bunu yaygınlaştırırız. Biz devlet olarak bizim piyasada ne işimiz var? Bizim bir görevimiz var o da denetimdir. Fırsatçılara dersini vermemiz lazım.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları