• Polislerin bulunduğu araç takla attı Polislerin bulunduğu araç takla attı

  Siirt ten Elazığ a rapor için hasta getiren polislerin bulunduğu araç takla attı. Kazada 1 i polis 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı. Kaza, Elazığ-Diyarbakır karayolunun 20. kilometresinde

  09.02.2018, Haberler,
 • Polislerin bulunduğu araç takla attı: 1 i şehit 2 ölü Polislerin bulunduğu araç takla attı: 1 i şehit 2 ölü

  Siirt ten Elazığ a rapor için hasta getiren polislerin bulunduğu araç takla attı. Kazada 1 i polis 2 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi de yaralandı.

  09.02.2018, Gündem
 • İbrahim Çağlar Uyarcan: Hakemliğin Hafızası İbrahim Çağlar Uyarcan: Hakemliğin Hafızası

  01.02.2018, İstanbul
 • 2015 PANORAMA ERZURUM 2015 PANORAMA ERZURUM

  31.12.2015, Erzurum
 • Radar cezasını mahkeme iptal etti Radar cezasını mahkeme iptal etti

  Kastamonu’da rahatsızlanan eşini acil olarak hastaneye götürürken otomobiliyle radara yakalanan ve 391 TL para cezası kesilen sürücünün mahkemeye yaptığı itirazın ardından, ceza iptal edildi.

  25.06.2015, Kastamonu
 • IŞİD’in sınır tarifesi: Araç 130, kişi 40 TL

  IŞİD’in Türkiye’deki kanlı saldırılarının emrini veren İlhami Balı, kontrolünde olan Gaziantep hücresine bağlı kişileri maaşa bağladığı, örgüt üyelerini sınıra taşıyan araçlara her sefer için 130 TL, kişi başına ise 40 TL ödediği, yakalananların avukat masrafını karşıladığı öğrenildi... HDP mitinginde iki ayrı bombayı patlatan ve eylemden 2 gün önce kaldığı otelde ‘asker kaçağı’ olduğu gerekçesiyle polisin tebligat imzalattığı İŞİD’li Orhan Gönder hakkında ise emniyette ‘terör şüphelisi kayıp’ şahıs kaydı bulunduğu ortaya çıktı...

  04.07.2016, Gündem
 • “Mutluluklarını görünce iyi bir iş yaptığımızı anladım” “Mutluluklarını görünce iyi bir iş yaptığımızı anladım”

  “Yunanistan’ın Tarkan’ı” diye tanıdığımız Antonis Remos, 2 bin 500 çocuğun dileklerini gerçekleştiren Bir Dilek Tut Derneği’nin 15’inci yılı şerefine 24 Mart’ta İstanbul’da sahneye çıkacak. Türkiye’de çok hayranı olan, Atina’da buluştuğumuz Remos “Böyle bir yardım gecesinde sahneye çıkmak bambaşka bir duygu” diyor

  08.03.2015, Pazar
 • Cömert davasında şoke eden olay! Cömert davasında şoke eden olay!

  Gezi Direnişi sırasında Hatay da öldürülen Abdullah Cömert le ilgili dava bugün başladı. Davanın görüldüğü sırada savcının uyuklaması güne damga vuran olay oldu. Bu görüntüyü davaya katılanlar sosyal medya hesaplarından paylaştı.

  04.11.2014, Gündem
 • Tutanağa göre Uğur vurulmamış Tutanağa göre Uğur vurulmamış

  Cemevi bahçesinde öldürülen Uğur Kurt’la ilgili soruşturmada ‘tutanak’ skandalı yaşandığı belirlendi. Polislerin imzaladığı tutanakta Uğur Kurt’un vurulmasından dahi bahsedilmiyor.

  24.07.2014, Gündem
 • İstanbul da emniyet şeridi talimatı

  İstanbul Emniyet Müdürü Selami Altınok, emniyet şeridinin tüm emniyet araçları tarafından kullanılmasını yasakladı, sadece göreve giden polis araçlarının emniyet şeridini kullanabileceği talimatını verdi.

  12.02.2014, Gündem
 • İstanbul’da eli bıçaklı ve sopalı grup protestocu avına çıktı İstanbul’da eli bıçaklı ve sopalı grup protestocu avına çıktı

  Taksim Meydanı’na çıkan tüm yolları kapatan polis, İstiklal Caddesi yönünde toplanan grupları Şişhane’ye kadar sürdü. Bu sırada Kasımpaşa’dan Şişhane’ye doğru çıkan elleri bıçaklı ve sopalı 30-40 kişilik bir grup polislerin kovaladığı göstericilere saldırdı. Polisin attığı yoğun gaz bombasından kaçarken elleri sopalı grubun geldiğini gören bazı göstericiler Şişhane’deki CHP İl Merkezi’ne sığındı. Kasımpaşa’dan gelen grubun saldırısı sonucu il merkezinin kapısındaki camlar kırıldı.

  17.06.2013, Gündem
 • 20 bin kişi Gezi Parkı na müdahaleyi protesto etti 20 bin kişi Gezi Parkı na müdahaleyi protesto etti

  ESKİŞEHİR DE yaklaşık 20 bin kişi İstanbul Taksim deki Gezi Parkı na yapılan polis müdahalesini protesto etmek için yürüdü.. Taksim Gezi Parkı protestocularına polis tarafından müdahalede bulunulması İzmir de de tepki çekti. Günlerdir Gündoğdu Meydanı ve çevresinden ayrılmayan, desteklerini Birinci Kordon daki çadırlarda sürdüren eylemciler yeniden harekete geçti. Çanakkale de bir grup, Taksim Gezi Parkı nda yaşanan olayları protesto etmek amacıyla yolu trafiğe kapattı. Taksim Gezi Parkı’nın polis müdahalesi sonrası boşaltılması, Tunceli’de bugün akşam saatlerinde düzenlenen gösterilerle protesto edildi. BURSA da, Gezi Parkı Protestosu na destek amacıyla yapılan yürüyüşe yaklaşık 3 bin kişi katıldı. MUĞLA’nın Bodrum İlçesi’nde, Gezi Parkı protestolarına destek olmak için akşam saatlerinden itibaren binlerce kişi, ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle caddelere akın etti.

  16.06.2013, Gündem
 • ‘ASKERİ PSİKİYATRİ DALI’ DOĞRU ADIM ‘ASKERİ PSİKİYATRİ DALI’ DOĞRU ADIM

  İÜ Psikiyatri Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Şahika Yüksel, Türkiye’deki politik şiddet, işkence ve asker intiharlarını değerlendirdi. Yüksel’e göre asker intiharlarını önlemek için GATA bünyesinde kurulan askeri psikiyatri bilim dalı sorunlara ulaşabilir ve gerekli önlemleri alabilir

  24.12.2012, Gündem
 • Kopan elini bırakıp kaçtı! Kopan elini bırakıp kaçtı!

  Kız kaçırma kavgasında kopan elini yolda bırakıp kaçtı. İşte dehşet veren görüntü...

  31.07.2012, Gündem
 • Doktorlar bugün eylem yaptı Doktorlar bugün eylem yaptı

  Hasta yakınının saldırısı sonucu hayatını kaybeden Dr. Ersin Aslan olayından sonra sağlık çalışanları tüm yurtta eylem yaptı.

  19.04.2012, Gündem
 • Bu da Norveç adaleti

  17.02.2010, Dünya
 • ‘Skandal ambulansa sahip çıkan olmadı

  01.12.2008, Gündem
 • Hasta nakil aracıyla doktor ziyareti

  30.11.2008, Gündem
 • Ambulansla hayırlı olsuna gittiler

  30.11.2008, Gündem