Lüks Otomobil

Lüks Otomobil

Lüks Otomobil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lüks Otomobil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Lüks Otomobil ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Lüks Otomobil haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.263 luks otomobil haberi bulunmuştur.

Aküsü biten 700 bin liralık lüks otomobil yolda kaldı
Aküsü biten 700 bin liralık lüks otomobil yolda kaldıMaslak’ta yaklaşık 700 bin lira değerindeki lüks otomobil aküsü bitince yolda kaldı. Servis çalışanı aracı, trafikte yoğunluk oluşturduğu için çekici yerine yedek akü bağlayarak kaputu açık bir şekilde götürünce ilginç görüntü oluştu. Sarıyer Maslak Büyükdere Caddesi Sarıyer istikametinde dün saat 15.30 sıralarında seyir halindeki sürücünün idaresindeki 700 bin lira değerindeki lüks otomobilin aküsü bitti. Sürücü yol ortasında kalan aracını çalıştıramayınca durumu servise bildirdi. Bunun üzerine aracın başına gelen servis çalışanı, aküsü biten araca takviye yapmaya çalıştı. Araç çalışmayınca bu kez araca yedek akü bağladı. Yedek akünün işe yaraması üzerine servis çalışanı lüks otomobili çekiciye yüklemek yerine kendi götürmek istedi. Ancak çalışan yedek akünün kablolarından dolayı kapamayınca kaputu açık bir şekilde gitmeye başladı. Trafikte dakikalarca bu şekilde giden çalışan ardından aracı servise ulaştırdı. Trafikte kaputu açık bir şekilde giden otomobil ilginç görüntü oluşturdu. O anlar ise kameralara yansıdı. “Çekici bekleseydi uzun süre orada kalacaktı” Otomobili servise götüren çalışan, “Çekici bekleseydi uzun süre orada kalacaktı. Beklemek yerine yedek akü taktık ve bu şekilde götürdük. Ancak kaputu akünün kablolarına dokunacağı ve kısa devre yapacağı için kapatmadık. Uzun bir işi yok ufak bir problem ama maalesef aracın çalışmamasını sağlıyor” dedi.
11.09.2019Yaşam
İstanbul’da lüks otomobilli düğün konvoyunda “drift” terörü
İstanbul’da lüks otomobilli düğün konvoyunda “drift” terörüKuzey Marmara Otoyolu Başakşehir mevki'inde ultra lüks otomobillerden oluşan düğün konvoyunda, yolu trafiğe kapatan magandalar dakikalarca “drift” diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı. Trafiği kestikleri yetmiyormuş gibi yaptıklarını profesyonel kameralarla kaydettiren magandalar bir de insansız hava aracı kaldırıp o anları ve oluşan trafiği havadan görüntüledi.İstanbul’da geçtiğimiz Cumartesi günü bir çiftin düğünü için toplanan onlarca ultra lüks otomobil, İSTOÇ'dan konvoy halinde yola çıktı. Konvoy bir süre sonra Kuzey Marmara Otoyolu'na geçerek Yavuz Sultan Selim Köprüsü istikametine doğru seyretmeye başladı. Başakşehir mevki'inde gelerek buradan trafiğe kapatan magandalar, bu andan itibaren dakikalarca “drift” diye tabir edilen yanlama hareketi yaptı. Uzun kuyruklar oluşturan maganda, trafiğe tehlikeye attığı yetmiyormuş gibi kimsenin canını bir an olsun umursamadı.Magandalar bununla da yetinmeyip megakentin adeta altını üstüne getirdi. Otoyol dışında cadde ve sokaklarda da defalarca yanlama hareketi yaparak patinaj çekip duman çıkartan magandalardan bazıları da yasak olmasına rağmen “çakar” sistemini açtı. Kentte adeta terör estiren magandalar, tüm bunları bir de profesyonel kamera ekibine saniye saniye kaydettirdi. Kamera dışında yanlama hareketi yaptıkları esnada insansız hava aracı da kaldıran magandalar, yaptıklarını kaydettirdikleri yetmiyormuş gibi bir de oluşturdukları trafiği görüntüledi.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Bölümlere göre sonuçlar