Memur Zammı

Memur Zammı

Memur Zammı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Memur Zammı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Memur Zammı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Memur Zammı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 964 memur zammi haberi bulunmuştur.

Milliyet Tv Haber Bülteni 14.08.2015
Milliyet Tv Haber Bülteni 14.08.2015AK Parti – CHP koalisyonunun kurulamaması ile erken seçime gidilme ihtimali yükseldi. Bu konuda gözlerin çevrildiği Yüksek Seçim Kurulu Başkanı Sadi Güven’den bir açıklama geldi.Başbakan Ahmet Davutoğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun dünkü buluşması öncesinde güne 2.77 liranın üzerinde başlayan dolar, koalisyon kurulmayacağının açıklanmasıyla akşam saatlerinde 2.8209 liraya, euro da 3.1352 liraya kadar yükseldi.Hakkâri Şemdinli Durak Hudut Bölüğü'ne, dün havan ve uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Çıkan çatışmada 2 terörist etkisiz hale getirildi.Tunceli'nin Pülümür İlçesi'nde PKK'lılar İlçe Jandarma Asayiş Bölük Komutanlığı önüne bomba yüklü kapalı kasa minibüs bıraktı. Minibüs uzaktan kumanda ile infilak ettirildi.Çalışma Bakanı Faruk Çelik, memur zammı için hükümetin teklifini açıkladı. Bakan Çelik açıklamasının ardından masadan kalkınca KESK Genel Başkanı Lami Özgen, "Bu usul böyle değil, size yakıştıramadım”dedi.İSPARK, otoparklarında giriş çıkışları hızlandırmak ve sürücüleri nakit para derdinden kurtarmak amacıyla abone kart uygulamasını hayata geçiriyor.Suriye sınırında alınan güvenlik önlemleri de artırılıyor. Alınan önlemlerden biri de Hatay’ın Reyhanlı ilçesindeki Suriye sınırına, örülen duvar.Çin’in Tietsin kentinde bulunan petrol depolama istasyonunda meydana gelen patlama uzaydan bile görüldü.Bir televizyon kanalında katıldığı ses yarışmasında tanınan ,eski erkek arkadaşı tarafından silahla vurularak ağır yaralanan Mutlu KAYA,yürümeye başladı.Deprem gerçeği önceki gece Yalova’da yaşanan 3.8 büyüklüğündeki sarsıntıyla bir kez daha kendini hissettirdi. Prof. Dr. Naci Görür Türkiye’nin tamamında deprem riski var açıklamasında bulundu.
11.09.2019Haberler

Yazar Sonuçları