Namık Kemal Üniversitesi

Namık Kemal Üniversitesi

Namık Kemal Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Namık Kemal Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Namık Kemal Üniversitesi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Namık Kemal Üniversitesi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 532 namik kemal universitesi haberi bulunmuştur.

Bonzai içirilen 8 yaşındaki çocuk: “Bir adam bana al iç dedi”
Bonzai içirilen 8 yaşındaki çocuk: “Bir adam bana al iç dedi”Edirne’nin Keşan ilçesinde, sentetik uyuşturucu bonzai kullandığı iddiasıyla hastaneye kaldırılan 8 yaşındaki çocuk taburcu oldu. Annesinin kucağında olayı anlatan küçük çocuk, bir adamın kendisine bonzai içirdiğini söyledi. Olay, Edirne’nin Keşan ilçesi Yenimescit Mahallesi Gedik Sokak’ta meydana geldi. 8 yaşındaki C.C.K mahallede bulunan metruk bir evde uyuşturucu madde bonzai içtiği gerekçesiyle önce Keşan Devlet Hastanesine ardından Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Her ihtimale karşı müşahede altına alınan C.C.K bugün kaldığı hastaneden taburcu olarak annesine kavuştu. Hastanede annesinin kucağında olayı anlatan C.C.K. bir adamın kendisine bonzai içirdiğini söyledi. C.C.K "Elini ağzına götürerek üfleyip 'böyle iç' dedi" diye konuştu. Taburcu olduğu için mutlu olduğu gözlerinden okunan C.C.K’nin gülümsemeleri anne ve teyzesini de mutlu etti. "Mahalle ortalarında satıyorlar" Çocuğunun taburcu olmasına sevinen anne Kezban K., uyuşturucu madde satanlarına sitemlerini dile getirerek, "Artık bu bonzaiye son verilmesini istiyoruz. Keşan’ımız artık çığrından çıktı. Mahalle ortalarında satıyorlar. Bugün bana yarın onların da çocuklarına. Satanların evleri yansın kül olsunlar, Allah onların belasını versin" dedi. C.C.K’nin hastaneden çıkarken ilk işi küçük kardeşini arayarak hastaneden çıkıp eve geleceği söylemek oldu.
25.05.2018Yaşam