Oktay Mahmuti

Oktay Mahmuti

Oktay Mahmuti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Oktay Mahmuti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Oktay Mahmuti ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Oktay Mahmuti haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 698 oktay mahmuti haberi bulunmuştur.

Galatasarayda Başantrenör Ertuğrul Erdoğan dönemi başladı.
Galatasaray'da Başantrenör Ertuğrul Erdoğan dönemi başladı.Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Başantrenör Ertuğrul Erdoğan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. Galatasaray Erkek Basketbol Takımı, Oktay Mahmuti'nin yerine yeni başantrenörünü buldu. Sarı-kırmızılılar, anlaşmaya vardığı Başantrenör Ertuğrul Erdoğan ile sözleşme imzaladı. Türk Telekom Stadı’nda düzenlenen imza törenine Galatasaray Başkan Yardımcıları Yusuf Günay, Kaan Kançal, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Cansever ve Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya katıldı.Ertuğrul Erdoğan: "Galatasaray kariyerimde dönüm noktasıydı"Ertuğrul Erdoğan kendisini sarı-kırmızılı kulübe 1+1 yıllığına bağlayan imzayı atarken, açıklamalarda bulundu. Erdoğan, kendisi için çok önemli bir an olduğunu ifade ederek, “Profesyonel basketbol antrenörlük kariyerime başladığım kulübe geri döndüm. Biz antrenörlerin hayatlarında dönüm noktaları vardır. Galatasaray böyle bir dönüm noktasıydı. Buradaki görev ve beklentilerin neler olduğunu çok iyi biliyorum. Ben teknik heyet başkan ve taraftarlarımızla bir sinerji yakalarız. Düşündüğümüz hak ettiğimiz ve heyecan duyduğumuz noktaya ulaşırız ümidindeyim. En büyük beklentim sahada mücadele eden yüksek enerjiyle oynayan ve terlettiği formanın hakkını veren takım oluşturabilmek. Bunun üstüne de orta ve uzun vadeli hedefleri koyacağız. Önce bugünü düşüneceğiz yarını da hayal edeceğiz. Kadromuza baktığınız zaman A Mili Takım potansiyelindeki oyuncuları bir araya getirmeye gayret ediyoruz. Gençlerin enerjisi yabancılarımızın da katkısıyla ilk hedefimiz sahada iyi müc
27.07.2018Basketbol

Yazar Sonuçları