şeker pancarı

şeker pancarı

Son dakika şeker pancarı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan şeker pancarı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan şeker pancarı haber sayfamızda...

şeker pancarı haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 349 seker pancari haberi bulunmuştur.

Tokatta facia son anda önlendi
Tokat'ta facia son anda önlendiTokat’ta freni tutmayan kamyonu şehir merkezinde kimseye zarar vermeden durdurmayı başaran şoförün yaşadığı şok kameralara yansıdı.Edinilen bilgiye göre, Çamlıbel beldesinden kamyona şeker pancarı yükleyerek Turhal Şeker Farikasına götürmek üzere yola çıkan Samet Yıldırım (28) idaresindeki 38 BJ 429 plakalı kamyon Kızıleniş mevkinde yokuş aşağı inerken frenleri boşaldı. Polis noktasından hızla geçen kamyonu fark eden polis ekipleri telsizden anons ederek meslektaşlarını uyardı. Polis ekipleri harekete geçerek önlem almaya hazırlanırken, hızla şehir merkezine ilerleyen kamyon korku dolu anların yaşanmasına neden oldu.Çiçek Petrol kavşağında kırmızı ışıkta bekleyen bir otomobilin yanından geçtikten sonra İl Jandarma Komutanlığı lojmanları önünde durabilen kamyondan dumanlar yükselmeye başladı. Olayın heyecanı ile şoka giren kamyon şoförünü polis ekipleri sakinleştirmeye çalışırken, bir vatandaş yangın söndürme tüpü ile müdahale etti. Frenin tutmadığını, aracı vitese de geçiremediğini belirten Yıldırım, basın mensuplarının kamyonu nasıl durdurdunuz sorusuna, “Bilmiyorum Allah yardım etti. Fren boşaldı bitti, imdadı indirdim yine durmadı. Gaza basarak havayı doldurmaya çalıştım. Yarım hava ile durdurabildim. Rampa aşağı inerken bariyerlere vurdum, kırmızı ışıkta araçlar durmuştu şarampolden girdim çıktım” diye konuştu.
11.09.2019Yaşam

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler