Seray Kaya

Seray Kaya

Seray Kaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seray Kaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Seray Kaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Seray Kaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 221 seray kaya haberi bulunmuştur.

Ünlü oyuncular sokak hayvanları için kamera karşısına geçti
Ünlü oyuncular sokak hayvanları için kamera karşısına geçtiSinema ve televizyon dünyasının ünlü oyuncuları sokak hayvanları için kamera karşısına geçip sevgilerini, onlarla yaşadıkları deneyimleri anlattı. 18 oyuncu, hayvanların hediyelik eşya gibi satılması yerine sahiplenilmesi için çağrıda bulundu. Ünlü oyuncular hayvanların hediyelik eşya gibi satılması yerine barınaklarda ya da sokaklarda yaşayan hayvanların sahiplenilmesi için Kadıköy Belediyesi tarafından sürdürülen“Satın Alma Sahiplen” kampanyası için bir araya geldi.Moda Sahnesi’nin destek verdiği “Satın Alma Sahiplen” kampanyası için kamera karşısına geçen oyuncular evlerini paylaştıkları hayvanlarla yaşadıkları deneyimleri, anılarını anlattı. Eğlenceli bir tarzda yapılan videoda oyuncular sokaklarda ve barınaklarda yaşamak zorunda olan hayvanlar için sahiplenme çağrısı yaptı. Son üç yılda Kadıköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakım Merkezi’nden 624 hayvan sahiplendirilerek sıcak bir yuvaya kavuştu. Merkezde her yıl binlerce sokak hayvanının bakımı ve tedavisi de özenle gerçekleştiriliyor.Kadıköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kampanyada yer alan sanatçılar şöyle; Ayumi Takano, Ali Mert Yavuzcan, Bennu Yıldırımlar, Beste Bereket, Caner Cindoruk, Çiğdem Tunç, Ece Özdikici, Engin Hepileri, Lale Cangal, Levent Üzümcü, Melis Birkan, Meltem Yılmazkaya, Necip Memili, Özge Özder, Rojda Demirer, Seray Kaya, Sibel Taşçıoğlu, Şebnem Scheffer.
6.03.2018 Magazin

Yazar Sonuçları