Trafik Cezası

Trafik Cezası

Trafik Cezası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trafik Cezası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Trafik Cezası ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trafik Cezası haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.754 trafik cezasi haberi bulunmuştur.

Oğlunun yediği trafik cezasına sinirlenen baba sinir krizi geçirdi
Oğlunun yediği trafik cezasına sinirlenen baba sinir krizi geçirdi Esenyurt’ta bir baba oğlunun yediği bin 800 TL trafik cezasından dolayı önce oğluyla kavga edip arabasının camlarını indirdi daha sonra sinir krizi geçirip ortalığı birbirine kattı. Öfkeli babanın kriz anları güvenlik kamerasına böyle yansıdı.Olay, dün Esenyurt Örnek mahallesi 1389 sokakta öğlenden sonra meydana geldi. İddiaya göre, Haydar O. isimli baba, evde oturduğu sırada oğluna ait araca yazılmış trafik cezası tebligatının eve gelmesiyle küplere bindi. Telefon ile oğlu Hakan O.'yu arayan baba oğluna hemen eve gelmesini söyledi. Bir turizm acentasında şoför olarak görev yapan Hakan O. durumu anlamak için işten erken çıkarak eve geldi. Oğlunun eve gelmesiyle birlikte baba Haydar O. oğlu Hakan O.’ya hakaret etmeye başladı. Bin 800 TL trafik cezasını nasıl ödeyeceklerinin hesabını soran baba ile oğul arasında sözlü tartışma çıktı. Daha sonra sözlü tartışma kavgaya dönüştü, baba ve oğul birbirine girdi. Oğlunun yediği bin 800 TL’lik trafik cezasına sinirlenen ve sinir krizi geçirip mahalleyi birbirine katan baba Haydar O.’nun o anları güvenlik kamerası tarafından anbean böyle kaydedildi. Oğlunun evden gitmesiyle aşağıya inen öfkeli baba elindeki demir sopayla önce aracın camlarını indiriyor daha sonra mahalle ortasında sinir krizi geçiriyor. Sinir krizi geçirdiği anlarda korku dolu dakikalar yaşayan mahalle sakinleri yaşlı adamın yanına koşup müdahale etmeye çalışıyor. Daha sonra polis ve sağlık ekiplerinin olay yerine gelmesiyle öfkeli baba hastaneye kaldırılıyor. O anlar ise güvenlik kameralarınca böyle kaydediliyor.
20.06.2019Haberler
TEM Otoyolunda özür dileyip “makas” atan maganda yakalandı
TEM Otoyolu'nda özür dileyip “makas” atan maganda yakalandıTEM Otoyolu Kağıthane Hamidiye mevkisinde kontrolsüz bir şekilde şeridine girerek motosiklet sürücüsüne zor anlar yaşatan ve ardından özür dileyerek “makas” atmaya devam eden otomobil sürücüsü, sivil trafik ekipleri tarafından yakalandı. Bin 2 lira idari para cezası kesilen magandanın ifadesinde, “Sınava yetişmek için makas attım” dediği öğrenildi. TEM Otoyolu Kağıthane Hamidiye mevkii Ankara istikametinde geçtiğimiz 22 Şubat Perşembe günü saat 12.15 sıralarında meydana gelen olayda, otoyolu kontrol etmeden sapaktan içeriye bir anda giren otomobil sürücüsü, yanında seyreden motosikletliye zor anlar yaşatmıştı. Motosikletlinin büyük korku yaşamasının ardından kornaya basması üzerine, otomobil sürücüsü durumun farkına varıp özür dilemişti. Olayın ardından otomobil sürücüsü bu kez de trafikteki onlarca aracın arasında “makas” atarak ilerlemeye başlamış ve onlarca sürücünün canını tehlikeye atmıştı.“Sınava yetişmek için makas attım” Görüntülerin medyaya yansımasının ardından harekete geçen Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne bağlı Sivil Trafik Ekipler Amirliği görevlileri, görüntüleri incelemeye aldı. Yapılan incelemenin ardından polis ekipleri, “makas” atan aracın 34 PF 1932 olan plakasını belirledi. Buradan sürücüsüne ulaşan ekipler, Fatih S.(25) olduğunu belirledikleri sürücüyü Üsküdar Burhaniye’de yakaladı. Şubeye götürülen sürücüye “aksine bir işaret bulunmadıkça sürücülerin trafiği aksatarak veya tehlikeye sokacak şekilde ardı ardına birden fazla şerit değiştirme” maddesinden bin 2 lira idari trafik cezası kesildi. Sürücü emniyetteki ifadesinde, “Sınava yetişmek için makas attım” dediği öğrenildi.
4.03.2019Haberler

Yazar Sonuçları

Benzer Etiketler
Bölümlere göre sonuçlar