Uzman Onbaşı

Uzman Onbaşı

Uzman Onbaşı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzman Onbaşı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Uzman Onbaşı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Uzman Onbaşı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 878 uzman onbasi haberi bulunmuştur.

Uzman onbaşı gaspçı çıktı
Uzman onbaşı gaspçı çıktıSultangazi’de 9 Temmuz günü akşam saatlerinde bir marketten 2 bin 320 lira gasp edildiği bilgisi üzerine polis ekipleri çalışma başlattı. Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye alan ekipler gaspçıların kullandıkları aracı belirleyerek takip başlattı. Sürdürülen takipler sonucu Emrah E., (24) Mehmet Furkan Ş., (22? Orhan K. (22) ve Gürkan K. (22) isimli 4 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan aramalar kapsamında Gürkan K.’nın adresinde olay günü giyildiği öne sürülen 2 adet kıyafet ve bir adet tabanca ele geçirildi. Gözaltına alınan şüpheliler emniyette sorguya alındı. Yapılan sorgulamalarda şüphelilerden Gürkan K.’nın uzman onbaşı olduğu belirlendi. Edirne’de görevli olan Gürkan K.’nın izin alarak İstanbul’a geldiği ve gasp olayına karıştığı belirlendi. Öte yandan polis kayıtlarına göre şüphelilerden uzman onbaşı Gürkan K. ve Orhan K.’nın Sultangazi’de 26 Mart 2017 tarihinde ve 6 Mayıs 2019 tarihinde iki marketi, 14 Mayıs 2019 tarihinde ise Gaziosmanpaşa’da bir akaryakıt istasyonunu soydukları ortaya çıktı. Orhan K.’nın “Nitelikli yağma”, “Evden hırsızlık” olaylarından suç kaydı bulunurken, uzman onbaşı Gürkan K.’nın ise “uyuşturucu madde bulundurmak” ve “kasten yaralama-hakaret” suçlarından kaydı olduğu ortaya çıktı. Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Emrah E., Mehmet Furkan Ş., Orhan K. savcılık tarafından serbest bırakılırken, uzman onbaşı Gürkan K. ise tutuklandı.Haber: Ferit ZENGİN
11.09.2019Haberler