Yavru Köpekler

Yavru Köpekler

Yavru Köpekler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yavru Köpekler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yavru Köpekler ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yavru Köpekler haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 388 yavru kopekler haberi bulunmuştur.

Gümrük kaçağı yavru köpekler ihaleye çıkarıldı
Gümrük kaçağı yavru köpekler ihaleye çıkarıldıEdirne’de, farklı cinslerde 30 gümrük kaçağı yavru köpek ihale ile satışa çıkarıldı. Köpekler için ihaleye katılan 5 kişi, 350 TL ila 2 bin 700 TL arası fiyat teklifi sunduğu bildirildi. Kızı için ihaleye katılan Serkan Oktay, 900 TL kesin satış bedeli ile yavru köpeğin sahibi oldu. Edirne’de, yasa dışı yollarla ülkeye sokulmak istenen çeşitli cinslerde 30 yavru köpek, Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğünce açık ihaleyle satışa çıkarıldı.Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğünce 10 Mayıs 2018 tarihinde saat 10.00’da açık artırma suretiyle 2 Çin Aslanı, 9 King Charles, 6 Maltese Terrier, 6 Samoyet, 4 Pekingese ve 3 Pug cinsi olmak üzere toplam 30 yavru köpeğin köpeğin açık ihale ile satışı gerçekleştirildi.350 TL ila 2 bin 700 TL arası teklifler verildi Kapıkule Gümrük Kapısı Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğü Hizmet Binası J-1 Bölümü’nde gerçekleştirilen ihaleye, 5 kişi katıldı. Gün öncesinden teminat bedellerini yatıran şahıslar, 30 gümrük kaçağı yavru köpek ihalesinde 350 TL ila 2 bin 700 TL arası fiyat verdiği açıklandı. İhale sonuçlarının kurul değerlendirmesi sonrası Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü tarafından ihaleye giren şahıslara bildirileceği belirtildi.30 yavru köpekten 1’si kesin satış oldu Edirne’de, yasa dışı yollarla ülkeye sokulmak istenen çeşitli cinslerde 30 yavru köpek, Edirne genelinde 2 farklı yediemin evinde gönüllü kişiler tarafından bakılıyor. Gönüllü olarak yedieminlik yapan Emirhan Kırışık isimli genç, gümrük kaçağı köpeklerin ihale ile satışının ticaret olarak kullanan kişilere tepki göstererek, uzun vadede sahiplenmek isteyen kişilerin almasını tercih ettiğini söyledi.Kızı için girdiği ikinci ihalede ‘Pug’ı aldı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü bağlantısı Edirne Tasfiye İşletme Müdürlüğünce 10 Mayıs 2018 tarihinde saat 10.00’da açık artırma suretiyle2 Çin Aslanı, 9 King Charles, 6 Maltese Terrier, 6 Samoye
11.09.2019Haberler
Film gibi kurtarma operasyonu
Film gibi kurtarma operasyonuEdirne’de Tunca Nehri’nin taşması sonucu Kırkpınar Er Meydanı sular altında kaldı. Bölgede sel sularına kapılıp mahsur kalan köpek ve 6 yavrusu, nefes kesen bir operasyon sonrası kurtarıldı. Edirne’de etkili olan yağmur ve kar sularının erimesiyle birlikte Tunca Nehri'nin debisi yükselerek ‘turuncu’ alarm duruma geçti. Nehrin taşması sonucu tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin yapıldığı Er Meydanı sular altında kaldı. Değirmenyeni ölçüm istasyonunda bugün saat 10.00 itibariyle su debisi 177 metreküp/saniye seviyelere ulaşarak, ‘turuncu’ alarm durumu devam ediyor.Er Meydanı sular altında Edirne Emniyet Müdürlüğü ekipleri, tarihi Kanuni, Fatih ve Saraçhane Köprüleri’nin yaya ve araç trafiğine kapattı. Tunca Nehri’nin su debisini artmasıyla beraber Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin yapıldığı Kırkpınar Er Meydanı ve çevresi tamamen suyla kaplandı.Çığlıklarını duydular, yardıma koştular Edirne’de Tunca Nehri’nin taşması sonucu Kırkpınar Er Meydanı sular altında kaldı. Bölgede sel sularına kapılıp mahsur kalan 6 yavru köpek ve annesi, nefes kesen bir operasyon sonrası kurtarıldı. Taşkın durumunu gözlemlemek için alana gelen Edirne Belediyesi Zabıta ekipleri, yavru köpeklerin havlamalarını duyunca, Veteriner İşleri Müdürlüğü ekiplerine haber verdi. Gelen ekip, araçlarının da yüksek olmasıyla birlikte canlarını hiçe sayarak, suyla kaplı alana girdi ve sel sularında mahsur kalan 6 yavru köpeği ve annelerini kurtardı. Boğulmaktan son anda kurtarılan yavru köpekler ve anneleri, ilk müdahalenin ardından koruma altına alınarak, Edirne Belediyesi Hayvan Barınağı'na götürüldü.
11.09.2019Yaşam