Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı Kutlaması

Yılbaşı Kutlaması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yılbaşı Kutlaması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yılbaşı Kutlaması ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yılbaşı Kutlaması haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 249 yilbasi kutlamasi haberi bulunmuştur.

Bodrumda fuhuş operasyonu
Bodrum'da fuhuş operasyonuMUĞLA'nın Bodrum ilçesinde, polisin düzenlediği operasyonda fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 6 kadın ile fuhuşa aracılık ettikleri ileri sürülen 3 kişi gözaltına alındı. Fuhuş yapıldığı belirlenen bir otel ise zabıta ekipleri tarafından mühürlendi. Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri, geçen 7 Ocak akşamı Gümbet ve Bitez mahalllerindeki otellere fuhuş operasyonu düzenlendi. Operasyonlarda fuhuş yaptıkları belirlenen 3'ü Rus, 3'ü Kırgızistan uyruklu 6 kadın ile kadınmarı fuhuşa zorladıkları belirlenen 3 kişi gözaltına alındı. Operasyonda fuhuş yapıldığı belirlenen ve daha önce 3 kez daha operasyon düzenlendiği belirtilen 16 odalı bir apart otel (Ege Apart Otel), hakkında tutanak tutuldu. Otel ertesi gün zabıta ekipleri tarafından 14 bin lira para cezası kesilip, bir aylığına mühürlendi. BODRUM'A YILBAŞI KUTLAMASI İÇİN GİTMİŞLER Fuhuş yaptığı gerekçesiyle gözaltına alınan 34 yaşındaki, Kırgızistan uyruklu Ulviye Rahmanova, kendisini yakalayan polislere iki ay önce turist gezdirmek için ülkesinden İstanbul'dan geldiğini belirtip, Yılbaşında tatil için arkadaşlarımla Bodrum'a geçtim. Kaldığım otel ve eğlence mekanlarında çok iyi ağırlandım. Üstelik çok cömert insanlar vardı. Gecede 10 bin TL kazanmaya başlayınca Bodrum'da kalmayla karar verdik. Hem eğleniyorduk hem para kazanıyorduk. Kimse bizi fuhuşa zorlamadı. Ülkemizde 3 yılda kazandığımız parayı 10 günde kazandık, sınır dışı edilsek de yine Bodrum'a geliriz. Burayı çok sevdik, yaptığımızın suç olduğunu bilmiyorduk. Polis gelince şaşkına döndük, güzel para kazanıyorduk dediği öğrenildi. Polisteki işlemlerinin ardından fuhuş yaptığı tespit edilen 6 kadın sınır dışı edilmek üzere Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi'ne, fuhuşa aracılık ettikleri ileri sürülen 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.
9.01.2018Yaşam

Yazar Sonuçları