28.09.2014 - 22:45 | Son Güncelleme: 28.09.2014-22:58 A-A+

Hadise yine yürek hoplattı!

Hadise Eskişehir'de konserde izleyenleri heyecanlandırdı. Hadise'ye Athena'da eşlik etti. Soğuk havaya rağmen alanı tıklımtıklım dolduran kalabalığı gören ikili, iptal taleplerini reddettiler ve sahneye çıktılar...

Hadise yine yürek hoplattı!

Hadise ve Athena ikilisi il il dolaştıkları festival kapsamında kapanış konserini Eskişehir’de büyük bir kalabalığa verdiler.SOğuk havaya rağmen alanı tıklımtıklım dolduran kalabalığı gören ikili, iptal taleplerini reddettiler ve sahneye çıktılar. 

Özellikle Hadise’nin giydiği mor mini etekli kıyafet Eskişehirli gençlerin yüreğini hoplattı. Hem sahne şovuyla hemde şarkılarıyla kalitesi tartışılmaz sanatçı en sevilen şarkılarını seslendirdiği konsere başlamadan önce, "Soğuk havaya rağmen enerjinize hayran kaldım, müthişsiniz.Güleryüzünüz, sıcaklığınız için teşekkür ederim Eskişehir.Sizleri seviyorum" dedi. 
Athena'nın solisti Gökhan ve ekibi giydikleri Eskişehirspor'un kırmızı-siyah renkli formasıyla çıktı. Gökhan, izleyicilerle birlikte Eskişehirspor'a tezahüratta bulundu. Gökhan, konserini '12 Dev Adam' parçasıyla tamamladı. 
 
 
Bilgi YarışmasıAraplarda Müslümanlıktan önceki çağa ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.