Hakan Kırkoğlu’nun sizin için hazırladığı 16 Mart günlük burç yorumları ile özellikle sabah saatlerinde parasal konulara dikkat etmemiz söylenirken aynı zamanda şüpheci tavırlarda bahsediliyor.  Gizli konuların açığa çıkacağını dile getiren Hakan Kırkoğlu her burç için ayrı değerlendirmeler yapıyor. Genel değerlendirmenin ve nelerden kaçınmamız gerektiğinin de anlatıldığı bugünde maya takvimi değerlendirmeleri de dikkatlerden kaçmıyor.


İşte Hakan Kırkoğlu ile 16 Mart günlük burç yorumları…

Fazla şüpheci olabiliriz

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Akrep burcunda ilerleyen Ay güne derinlik ve araştırma arzusu getiriyor. Gizli olan şeyler gündeme gelebilir ancak fazla şüpheci olmak da mümkün. Hayal gücümüzün olumsuzluklara kaymasına engel olalım. Her konuda daha tutkulu davranabiliriz. Sabah saatlerinde parasal konulardan kaynaklanan şikayetler olabilir.

 

Nelerden kaçınmalı ? Saat 08:17-09:16 arasında negatif duygulardan ve kıskançlıklardan uzak durmak gerekiyor. Bugünlerde olumsuzluğa kapılmamak ve dayanıklılık göstermek doğru olacak. Aşkta ve keyif alma konusunda daha şikayetçi olabiliriz. Olayları ve kişileri aşırı zorlamamak en iyisi.

 

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)

Ortaklı para konuları gündeminizi etkileyebilir. Kriz yaratan koşullara karşı kendinizi korumalısınız. Finansal konularda kopmalar olabilir. İlgilendiğiniz yeni konularda karar almanız gereken durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gündesiniz. Fedakarlık yapmanız gereken olaylar gündeme gelebilir.   

 

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mayıs)

Eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde farklı konularda sorumluluklar almanız gerekebilir. Birlikteliklerinizde uyum içinde olmak isteyebilirsiniz. İlişkide yaşananlarla ilgili farkındalıklarınız artabilir. Kendinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınız, çocuklar ve harcamalarınız la ilgili konular gündeminizi etkileyebilir

 

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)

Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yürüttüğünüz işleri tamamlayabilirsiniz. İyi hazırlanmış plan sizi gelişmenize neden olacaktır. Sizi yıpratan konulara karşı dikkatli olmanız da fayda var. İlgilendiğiniz konularda farkındalığınız artabilir. Küçük tartışmalar olabilir. Ev hayatınızla ilgili konuları sonuca bağlamak durumunda kalabilirsiniz. 

 

YENGEÇ  Su + Öncü ( 22 Haziran- 22 Temmuz )

Bugün keyif alacağınız organizasyonlar yapmak isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda gelişmeler olabilir. Gün içinde harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Sorumlu olduğunuz konularda somut bir şeyler ortaya koymak isteyebilirsiniz. İlişkilerinizde acele karar almaktan çekinmelisiniz. Bazı konularda hassasiyetler ortaya çıkabilir.

 

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Bugün ev hayatınızdaki mevzularla ilgilenebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları tamamlamak için kararlar alabilirsiniz. Uğraştığınız işlerde daha fazla sorumluluk almak durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinize zaman ayırmanız gereken bir gündesiniz. Sevdikleriniz için organizasyon yapabilirsiniz.  Soyut şeyler gündeminizi meşgul edebilir.   

 

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)

Yakın çevrenizdeki değişikliklerden etkilenebilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz konularda sabırlı olmanız gereken bir gündesiniz. Yeteneklerinizi kullanacağınız işlerde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.  Birlikteliklerinizde, evlilik ve anlaşmalarda daha dikkatli olmalısınız Mücadele etmeniz gereken şeyleri görmekte zorlanabilirsiniz. 

 

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)

Maddi durumunuzla ilgili yeni sorumluluklar almak isteyebilirsiniz. Çalışma koşullarınızda karar almakta zorlanabilirsiniz. İşlerinizde tamamlanmalar olabilir. Gün içinde ilişkilerinizle ilgili yeni farkındalıklar kazanabilirsiniz. Çatışmalar gündeme gelebilir. Bazı şeyleri netleştirmek isteyebilirsiniz. Yaratıcı olduğunuz konulara yönlenmek kafanızın dağılmasına neden olabilir.

 

AKREP    Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konular gündeminizi meşgul edebilir. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. Gün içinde kendi iç uyumunuzu yakalayabilirsiniz. Gün içinde sevdiklerinizle program yapabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili beklentilerinizi ve birlikte olduğunuz gruplarda dalgalanmalar olabilir.

 

YAY     Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)

Gün içinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Gizli kalan konular gündeminize gelebilir. Olaylarla baş etmekte zorlanabilirsiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle ciddi meselelere girmemeye çalışın. Kariyer ve hedeflerinizle ilgili konularda hassasiyetler olabilir. Ani kararlar almayın.

 

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak) 

Sosyal konular gündeminizi meşgul edebilir. Arkadaşlarınızla birlikte program yapmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız desteklerle yeni işlerle ilgilenebilirsiniz. İş hayatınızda tamamlanması gereken konular gündeme gelebilir. Yabancılar veya yolculuklarla ilgili konulara daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

 

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat) 

İş hayatınızdaki işlerinizi tamamlamak isteyebilirsiniz. İşlerinizi netleştirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde sorumluluklardaki artış sizi biraz yorabilir. Sosyal ortamlarda bulunmak için organizasyonlara katılabilirsiniz. Duygusal olarak daha avare olabilirsiniz. Bazı olayları öngörmekte zorlanabilirsiniz.  Hassas olduğunuz konularla ilgilenebilirsiniz.

 

 BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)

Gün içinde sevdiklerinizle organizasyon yapabilirsiniz. Yeni ufuklara açılmak için fırsatlar çıkabilir. Yabancılarla ilgili konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Uğraştığınız konulardaki sıkışıklıklar sizi rahatsız edebilir. Etrafınızdaki insanlarla çatışma içine girmemeye özen göstermelisiniz. Bazı konularda daha dalgın olabilirsiniz. Hassasiyetler ön plana çıkabilir.

MAYA TAKVİMİNDE BUGÜN

Galaktik ton 3/Baykuş Düşüncelerimizi olumlu tutalım. Bugün Mayalara göre ölümü simgeleyen Baykuş günündeyiz. Yenilenme yaşayabileceğimiz bir gündeyiz. Bu gün burcu ciddiyet, kendi çevremizi etkin bir şekilde kontrol etme arzusu ile ilgilidir. Sezgilerimizden yararlanabileceğimiz koşullar var. Ancak otorite ile ilgili konularda daha rahat olmanın yollarını aramalıyız.