20 Mart günlük burç yorumları ile baharı müjdeleyen Hakan Kırkoğlu sizin için tüm burçları teker teker değerlendirdi. Kaçınmamız gereken durumları hatırlatan Hakan Kırkoğlu öğle saatlerine dikkat çekiyor. Aynı zamanda baharın müjdelendiği 20 Mart günlük burç yorumlarının ardından maya takvimi yorumunuzu da okumayı unutmayın…
 

Bahar başlıyor

Bugün ne yapılabilir ? Bugün Güneş Koç burcuna girerek baharı başlatıyor. Yenilenme ve hareket içerisindeyiz. Cesaret göstereceğimiz konular var. Ancak öğle saatlerinde bazı kısıtlamalar, sorumluluklar ve bağlayıcı konular gündeme gelebilir.

Nelerden kaçınmalı ? Akşam saatlerinde saat 19 civarında fazlasıyla hedefe odaklı ve mücadeleci olabiliriz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Bu saatlerde olaylara daha dikkatli ve gerçekçi yaklaşmak gereği var. İşlerimizi şansa bırakmamalıyız. Mesleki konularda odaklanmamız gereken acil durumlar olabilir.

KOÇ Ateş + Öncü (21 Mart- 20 Nisan)
Bugün değişik konulara ilgi duyabilirsiniz. Geleceğinizle ilgili konularda en iyisini yapmaya özen göstereceğiniz bir gündesiniz. Arkadaşlarınızla programlar yapabilirsiniz.  Keyif aldığınız konulara yönelebilirsiniz. Günün ikinci yarısında iş hayatınızdaki konular daha fazla sizi meşgul etmeye başlayabilir. Duygusal olarak kendinizi sınırlandırılmış hissedebilirsiniz.

BOĞA Toprak + Sabit (21 Nisan – 20 Mart)
Bugün geleceğiniz hakkında endişeli olabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda mücadele etmeniz gerekebilir. Ortaklı konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İşlerinize daha duygusal bakabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yeni başlayacağınız işler gündeme gelebilir. Yolculuk planları yapabilirsiniz. Yabancılarla ilgili konularda sorumluluklarınız aratabilir.

İKİZLER Hava + Değişken (21 Mayıs – 21 Haziran)
Sabah saatlerinde eşinizle birlikte işlerinizi yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerinizde kararlar alabilirsiniz. Karşınızdaki insanlarla iletişiminiz önem kazanabilir. Sizi uğraştıran durumlara duygusal yaklaşabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ortak para konuları gündeminize gelebilir. Sizi krize sokan konularda alternatif planlar yapmanız gerekebilir.

YENGEÇ  Su + Öncü (22 Haziran – 22 Temmuz)
Çalışma hayatınızdaki konular gündeminizi meşgul edebilir. Başarılı olmak için çaba göstereceğiniz bir gündesiniz. İş hayatınızdaki hırslarınızı kontrol etmenizde fayda var. Sorumlu olduğunuz konularda yeni alternatifler üretmeniz gerekebilir. Akşam saatlerinde eşinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Ortaklı konularla uğraşabilirsiniz.

ASLAN   Ateş + Sabit (23 Temmuz – 23 Ağustos)
Bugün keyif aldığınız konulara daha fazla yoğunlaşabilirsiniz. İşlerinizde yaratıcılığınız ön plana çıkabilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız artabilir. Duygusal hassasiyetler oluşabilir. Gelecek yönünde yeni planlar yapabilirsiniz. Günün ikinci yarısında sorumlu olduğunuz konular gündeme gelebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

BAŞAK Toprak + Değişken (24 Ağustos – 23 Eylül)
Ailenizle ilgili konularda duygularınızı kontrol etmek durumunda kalabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda en iyisini yapmak için çaba sarf edebilirsiniz. Emlak işleri gündeme gelebilir. Günün ikinci yarısında keyif alacağınız konulara yönelebilirsiniz. Sevdiğiniz şeyler için harcama yapabilirsiniz. Riskli işlerde dikkatli olmanızda fayda var.

TERAZİ Hava + Öncü (24 Eylül – 23 Ekim)
Bugün hareketli bir gün içinde olabilirsiniz. Eğitim konularında yeni hareketlenmeler olabilir. Mücadele gerektiren işlere girişebilirsiniz.  Yakın çevrenizde gelişen konularla ilgilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ailevi konular gündeme gelebilir. Geçmişte kalan konularla ilgili sizden daha büyük kişilerin fikrini alabilirsiniz.

AKREP   Su + Sabit (24 Ekim – 22 Kasım)
Parasal konularda daha fazla mücadele gerektiren uğraşlar içinde olabilirsiniz. Yeni kaynaklar yaratmak için alternatif planlar yapabilirsiniz. Otorite olan kişilerden yardım görebilirsiniz. Yetenekli olduğunuz taraflarınızı kullanabilirsiniz. Günün ikinci yarısı daha hareketli olabilir. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz.

YAY   Ateş + Değişken (23 Kasım – 21 Aralık)
Günün ilk yarısında kişisel olarak önem verdiğiniz olaylarda mücadele etmeniz gerekebilir. Yeni konular gündeme gelebilir. Duygusal konularda daha sert davranabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Günün ikinci yarısında parasal konularda dalgalanmalar yaşayabilirsiniz. Bu konuda başkalarından yardım alabilirsiniz.

OĞLAK Toprak + Öncü  (22 Aralık – 20 Ocak)
Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İlişkilerinizde ketum davranabilirsiniz. Yeni başlangıçlar için uygun bir gün değil. Bazı işlerinizin sıkıştığını hissedebilirsiniz. Sabırlı olmalısınız. İlerleyen zamanlarda daha rahat plan yapabileceksiniz. Sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Kendinizle zaman ayırın.

SAKA    Hava + Sabit (21 Ocak – 19 Şubat)   
Bugün geleceğinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. Sorumlu olduğunuz konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Gün içinde arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz. Akşam saatlerinde elinizde olmayan nedenlerden dolayı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Olaylar karşısında yanınızdakilere daha anlayışlı olmalısınız.

BALIK     Su + Değişken (20 Şubat – 20 Mart)
Bugün işinizle ilgili konularda göz önünde olmak için çaba sarf edebilirsiniz. İşlerinizi en iyi şekilde başarmak için mücadele etmeniz gerekebilir. Üstlerinizle iletişiminiz sizin için faydalı olacak. Günün ikinci yarısında sosyal konularla ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte planlar yapabilirsiniz. Ev hayatınızdaki konularda planlı davranabilirsiniz.


MAYA TAKVİMİNDE BUGÜN
Galaktik ton 7/Köpek   Düşünceli olabiliriz. Mayalara göre güven vericiliği ve bağlılığı anlatan köpek günündeyiz. Sevdiklerimizle bir arada olmak, ailevi konularla ilgilenmek ya da yakın arkadaşlarımızla beraber olmak için uyumlu bir gün. Cesaret göstereceğimiz konularla da karşılaşabiliriz.