Afyonkarahisar

Yerel Haber
21 Haziran 2019 - 09:47

Hakim Ve Savcılara Veda

Hakim ve savcılara veda

 

Tahsin BAYTAR/DİNAR, (DHA)- AFYONKARAHİSAR'ın Dinar ilçesinde başka bölgelere tayini çıkan hakim ve savcılara veda gecesi düzenlendi.

Suçıkan Tesislerindeki veda gecesine, Kaymakam Selami Kapankaya, Belediye Başkanı Nihat Sarı, Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK) adli kararnamesiyle görev yeri değişen Başsavcı İbrahim Merttürk, Adalet Komisyonu Başkanı/Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Haydar Şaban Karaköse, Ağır Ceza Mahkemesi Üyeleri Nimet Uyar, Tuğçe Özkan Öztürk, hakim Zuhal Altıntop Erdem, Cumhuriyet Savcısı Ender Erdem ile ilçede göreve devam eden Başsavcı Vekili Hüseyin Kaçar, hakimler, savcılar, İlçe Emniyet Müdürü Özgür Taşkın ve İlçe Jandarma Komutan Vekili Mahmut Karakaya katıldı.

Gecede konuşan Kaymakam Selami Kapankaya, "Görev yerleri değişen hakim ve savcılarımıza Dinar'a yapmış oldukları hizmet ve katkılardan dolayı teşekkür ediyorum. Yeni görev yerlerinde ve yaşamlarında başarılar ve mutluluklar diliyorum" dedi.

Kaymakam Kapankaya, gecenin sonunda hakim ve savcılara çeşitli hediyeler verdi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.