Teknoloji
21 Aralık 2011 - 15:02 | Son Güncelleme:

Halk hücum etti. Kettle 3 TL, 4GB Toshiba bellek 3 TL

15 Aralık’ta başlayan ‘’Yüzyılın İndirimi’’ kampanyasıyla yer yerinden oynadı. 5 TL’lik ürünler ve indirimdeki diğer onlarca ürün kapış kapış satıldı!

Sitene Ekle

Şimdi, Electro World bu ilgiyi karşılıksız bırakmıyor ve bugünden itibaren fiyatları daha da kırıyor. Yüzlerce üründeki yüzlerce indirim fırsatıyla “Yüzyılın İndirimi” tam gaz devam ediyor, Electro World’e gelenler gördüklerine inanamıyor!

Kampanya kapsamında, Electro World müşterileri sadece 3 TL’ye 4 GB Toshiba USB bellek ya da Altus Kettle sahibi olabiliyor. Bu inanılmaz indirimin yanı sıra, Canon tarayıcı ve fotokopi özellikli yazıcı 49 TL’ye, AEG bilekten ölçer tansiyon aleti ise sadece 19 TL’ye kapanın elinde kalıyor. Ayrıca, beyaz eşyalarda geçerli olan %18 KDV kadar indirim de Electro World mağazalarında müşterilerini bekliyor.   

Televizyondan bilgisayara, cep telefonundan kameraya, beyaz eşyadan küçük ev aletlerine kadar birçok üründe inanılmaz indirimler sunan Electro World, yılbaşına kadar sürecek olan “Yüzyılın İndirimi” kampanyasını takip ederek yeni yıla mutlu ve kazançlı girmek isteyen herkesi mağazalarına bekliyor!

25.000 adetten fazla ürün çeşidini “Bir Gün Değil, Her Gün Düşük Fiyat” sloganıyla satışa sunan ve Türkiye genelinde Ankara, Bolu, Bursa, Çorlu, Denizli, Diyarbakır, Edirne, İstanbul, İzmit, Karabük, Konya, Sakarya, Şanlıurfa ve Yalova’daki toplam 25 mağazasıyla hizmet veren Electro World hakkında detaylı bilgi www.electroworld.com.tr’de.


Etiketler:
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.