07.03.2018 - 13:19 | Son Güncelleme: 07.03.2018-13:25 A-A+

Haluk Levent ile hayranı arasında güldüren 'kahve' diyaloğu

Rock müziğin sevilen ismi Haluk Levent, Marmara Üniversitesi öğrencileriyle bir araya geldi. Sanatçı, bir hayranına sosyal medya üzerinden verdiği karşılıklı kahve içme sözünü de yerine getirdi.

Haluk Levent ile hayranı arasında güldüren 'kahve' diyaloğu

İSTANBUL (İHA)

Haluk Levent, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü'nde öğrencilerle söyleşi programında buluştu. Ahbap hareketiyle yapılan yardımlar ve düzenlenen etkinliklerle son dönemlerde gündeme gelen sanatçı, öğrencilerden gelen soruları içtenlikle cevapladı.

Haluk Levent, bir süre önce sosyal medya üzerinden hayranına verdiği karşılıklı kahve içme sözünü de esprili bir şekilde yerine getirdi. Hayranının “Bana karşılık kahve içme sözü vermiştiniz ama içemedik” demesi üzerine Levent, iki adet kahve istedi. Bir kahveyi kendine alan bir kahveyi de hayranına gönderen sanatçının, “Bak, verdiğim sözü tutuyorum, kısmen de olsa karşılıklı kahve içiyoruz” demesi gülüşmelere neden oldu.

Kendisine soru sormak için mikrofonu alan bir hayranını da isminden hatırlayen Levent, genç sporcu ismini söyleyince alkışlarla sahneye davet ederek sarıldı. Levent, genç sporcuya “Sen bir sporcusun, sen başarılısın ve madalya aldın” diyerek alnından öptü.

Haluk Levent söyleşinin ardından sevenlerine müzik ziyafeti yaşatmayı ihmal etmeyerek en güzel şarkılarını seslendirdi. Mini konserin ardından sanatçıya plaket takdim edilerek program sonlandı.

Bilgi YarışmasıYükseköğrenim öğrencilerinin ödemek zorunda olduğu katkı payına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.