Gündem
07.02.2012 - 15:31 | Son Güncelleme: 07.02.2012-17:45

Hangi illerde okullar tatil?

Kötü hava koşulları nedeniyle hangi illerde okullar tatil edildi? İşte listesi...

Sitene Ekle

- Kar yağışı nedeniyle Tunceli il merkezi ve Mazgirt ilçesinde okullar yarın ve öbür gün tatil edildi.

- Sivas Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, ilde etkili olan kar yağışı nedeniyle merkez ile merkeze bağlı belde ve köylerde eğitime yarın ara verildiği bildirildi. Kar yağışının etkili olduğu Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde de ilk ve orta dereceli okullar yarın tatil.

- Konya’nın Bozkır ilçesinde yarın okullar eğitime ara verecek.

- Çankırı Valiliğinden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle il merkezi, Şabanözü ve Eldivan ilçeleri ile köylerinde yarın eğitime ara verildiği bildirildi.

- Adıyaman'ın Besni İlçesinde ve bağlı köylerdeki ilköğretim ve liselerde eğitime cuma gününe kadar ara verildi. Gölbaşı İlçesi’nde ise okullar gelecek hafta başına kadar tatil edildi.

- Bingöl Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, yoğun kar yağışı ve kötü hava koşulları nedeniyle il genelindeki tüm okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarında 8-9 Şubat tarihlerinde eğitime ara verildiği bildirildi.

- Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğünün internet sitesinden yapılan açıklamada da, İl Hıfzıssıhha Kurulunun aldığı karar doğrultusunda 10 ilçedeki ilk ve orta dereceli okullarda, yoğun kar yağışı nedeniyle 8 ve 9 Şubat’ta eğitime ara verildiği bildirildi.


Her 6 dk da 1 hırsızlık yaşanıyor. Önlem Alın!


Etiketler:
Bilgi YarışmasıDoğu ve Batı Almanya, ne zaman birleşmiştir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Gargamel ve Azman, hangi çizgi dizinin karakterleridir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX