Hangi mağazada ne zaman indirim var?

Türkiye’de yılın indirim günleri neler? Hangi gün hangi markalar indirime giriyor? Bu yazıyı favorilerinize ekleyin; cüzdanınızı güvenceye alın!

Hangi mağazada ne zaman indirim var?

8 Mart Dünya Kadınlar Günü çok yakın, onu verimli bir şekilde değerlendirelim. Doğum günleri, yıl dönümleri gibi özel zamanlar için 8 Mart'ta uygun fiyatlı şahane kazaklar, pantolonlar, makyaj malzemeleri, şapkalar ve daha birçok şey alabilirsiniz. Nisan ve mayıs aylarında ise bir durmak gerek. Ama durmak istemiyorsanız, mevsimin tam zıttı olan hava şartları için indirimli ürünleri satın alabilirsiniz. Çünkü yaz mevsiminde kışlık montlar, kış mevsiminde ise bikiniler inanılmaz indirimli oluyor. Ruh halimizi yansıtmadığı için o an giyemediklerimizi alma taraftarı olmasak da, bu alım politikası cüzdanımızı rahat ettirir. Tabii sürekli kilo alıp vermiyorsanız...

İndirim günlerinin sabahında işten izin alanlar, mağaza açılmadan kapıda bekleyenler, çocuklarını bakıcıya bırakıp gelenler, dersini ekenler dahil herkes, indirim günlerinde sadece alışverişe odaklanıyor. Mağazaların en çok talan edildiği gün ise, tahmin edebileceğiniz gibi Black Friday. Bugün için söyleyebileceğim tek şey; Allah yardımcınız olsun!

 

 

Bir de 11 Kasım Bekarlar Günü var. Çin merkezli online alışveriş sitesi Alibaba, bu özel gün kapsamında kendi rekorunu kırmıştı. Black Friday'in en güçlü rakibi olarak kabul edilen 11 Kasım Bekarlar Günü'nde Alibaba bu yıl 30,8 milyar dolarlık satış yaptı.

Mango, Masssimo Dutti, Zara, Bershka, Oysho, Pull&Bear, Stradivarious, ise ocak başı – şubat sonu indirime giriyor. Ayrıca Zara, her sene ocak ve temmuzun ilk haftası mutlaka indirime girer. Trençkotlarına ve ceketlerine herkesin bayıldığı Zara Grup'un en klas markası Massimo Dutti de 2 Ocak- 2 Temmuz arasında indirimli satış yapıyor.

İpekyol her yıl haziran ortası ve aralık ortasında indirime giriyor ve epey uzun bir süre devam ettiriyor. Mart ayında ise Sephora'yı keşfedebilirsiniz. İnanılmaz kampanyalar var.  

"Mağaza mağaza gezemem, tek bir noktadan her şeyi alırım" diyenlere, Boyner’i öneriyorum. Buradaki çılgın indirim dönemi kasım ve mayıs aylarına denk geliyor.  

Bu makaleye ifade bırak