Hangi mantar nasıl pişirilir?

Mantarlar D vitamini dahil olmak üzere pek çok vitamin ve mineral içerir. Her mantar çeşidinin tercih edilen bir pişirme şekli bulunmaktadır.

Hangi mantar nasıl pişirilir?
1 gr
0.06Kcaltüm değerler
“Herşey mümkün”Moda yazarımız Handan Koltuk, moda alanında adım adım ilerleyen Aslı Güler ile keyifli bir röportaj yaptı...
Hangi bayan güzel olmak istemez ki …Hem fiziğiyle,hem yüz hatları ile çekici ve baştan aşağı alımlı olmak için Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Gökhan HAYTOĞLU bunu nasılgerçekleştirebileceğinizi, neler yapmanız gerektiğini, hatta hayatınızı bile şekillendirebilecek formülleri anlattı.
Sünnet nasıl yapılmalıdır?Uzmanlar, toplumumuzda dini ve sosyal temelleri olan sünnetin, psikolojik ve tıbbi boyutlarının altını önemle çiziyorlar.
Cinsel rüyaların anlamlarıSıklıkla gördüğünüz cinsel rüyaların anlamlarını biliyor musunuz?
Yumurta soymanın en kolay yoluYumurta pişirirken bu yöntemi denerseniz oldukça pratik bir şekilde soyabilirsiniz.
Diyet dostu pasta nasıl yapılır?Uzman Diyetisyen Serkan Tutar, zayıflamaya çalışanların ortak derdinin tatlıdan uzak kalmak olduğunu ifade ederek, “Kimi zaman tatlı yemeden durmak rüyalara pasta olarak bile dönebilir. Diyet yaparken pasta yenilmez düşüncesi en büyük tabudur zayıflamaya çalışanların gözünde” dedi.
Boşanmanın eşler üzerindeki etkisiEvlilik ve Boşanma Terapisti Ünlü Uzman Psikolog Gamze Eser boşanma ve ayrılık konusunun bireyler üzerindeki etkileri hakkında görüşlerini açıkladı.
Yazın rengi mercanMercanın ışıltısıyla bu yaz evler renkleniyor! Yaz aylarının özel renklerinden biri olan mercan, farklı ürün gruplarında buluşarak luksbazaar.com’la yazlık mekanlarınıza geliyor!
''DeliET'' 5 Haziran'da Alaçatı Port'da açılıyorAlaçatı’nın yeni gözde mekanlarından olmaya aday olan "DeliET" Zengin menüsü ve alışılmışın dışında lezzetlerle konuklarıyla buluşuyor.
PEMBE BLOG
1/4

 

Düğme mantarı

Beyaz mantar olarak da bilinen bu mantar çeşidi çok yaygındır. Daha kolay bulunabilen bu mantarlar genellikle çorbalarda, pizzalarda ve fast food yiyeceklerde kullanılır. ufak küpler halinde kesilip beyaz şarap veya zeytinyağında sotelendiğinde oldukça lezzetli bir hal alır.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.