Hangi mantar nasıl pişirilir?

Mantarlar D vitamini dahil olmak üzere pek çok vitamin ve mineral içerir. Her mantar çeşidinin tercih edilen bir pişirme şekli bulunmaktadır.

Hangi mantar nasıl pişirilir?
Miley Cyrus'tan tavşan kostümüMiley Cyrus bir televisyon programına katılmak için tercih ettiği tavşanlı kıyafetle yine dikkat çekmeyi başardı.
Tüp bebeğin gelişim fotoğraflarıTüp bebek tedavisiyle hamile kalan Paula Chapman ve eşi Paul Jones'un bebekleri Jaycie'nin döllenmeden doğumuna kadar adım adım fotoğrafları
Son geceye kadar bu sırrı sakladıEvlendiği geceye kadar sevgilisinden biyonik penisi olduğunu saklayan adam terk edildikten sonra aşk arayışına çıktı.
Kankanız hangi burçtan olmalı?Zodyaklı Türkiye’nin ilk ve en büyük ilişki ve arkadaşlık platformu olan siberalem.com için, kankası sevgili bulanlara yeni kanka bulmanın rehberini çıkardı.
En ilginç çiçeklerBirbirinden ilginç çiçekler ve inanılmaz kullanım alanları ve özellikleri...
Sapanca’nın karlı dağlarından...Bugün o dağlardan, kaynağındaki saflığıyla bizlere ulaşıyor.
PEMBE BLOG
1/4

 

Düğme mantarı

Beyaz mantar olarak da bilinen bu mantar çeşidi çok yaygındır. Daha kolay bulunabilen bu mantarlar genellikle çorbalarda, pizzalarda ve fast food yiyeceklerde kullanılır. ufak küpler halinde kesilip beyaz şarap veya zeytinyağında sotelendiğinde oldukça lezzetli bir hal alır.

 

Galeriyi daha rahat gezmek için klavyenizdeki sağ - sol tuşlarını kullanabilirsiniz.

PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin
telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir,
haberleri kopyalamayanız.
Kaynak göstermeden kullanmayınız.