24.03.2019 - 08:15 | Son Güncelleme: 24.03.2019-8:15 A-A+

HAS ODÜLLER

Kadir Has Üniversitesi tarafından her yıl verilen Kadir Has Ödülleri, Cibali Kampüsü’nde gerçekleşen törenle, sahiplerini buldu.Kadir Has Üniversitesi tarafından, kurucu merhum Kadir Has’ın ismini yaşatmak amacıyla her yıl verilen Kadir Has Ödülleri, sahiplerini buldu. Tören, Mütevelli Heyeti Başkanı Nuri Has ve Kadir Has Vakfı Başkanı Can Has ve Rektör Prof. Dr. Sondan Durukanoğlu Feyiz ev sahipliğinde, Cibali Kampüsü’nde gerçekleşti. Merhum iş insanı için saygı duruşuyla başlayan etkinlikte, Nuri Has, “Okulumuz bir bilim yuvasıdır. Sadece öğrencileri daha iyi şartlarda yetiştirip, meslek sahibi yapmak için değil, aynı zamanda akademik kadronun gelişimi, Türk bilim dünyasının büyümesi için de çalışıyoruz” dedi.
Can Has ise, “Amacımız öğrenci, insan ve araştırma odaklı bir üniversite olarak yolumuza devam etmektir” diye konuştu. Organizasyonda, Prof. İvet Bahar ‘Üstün Başarı Ödülü’ne, Dr. Öğr. Üyesi Canan Dağdeviren ise, ‘Gelecek Vadeden Bilim İnsanı Ödülü’ne layık görüldü.
Bilgi YarışmasıHangisi Müslüman olup adını "Yusuf İslam" olarak değiştirmiştir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.