Rihanna yine yarıçıplak sokağa çıktıTarzıyla her zaman dikkatleri üzerine çeken Rihanna, içini gösteren dantel Gucci elbisesiyle New York'ta görüntülendi. Seksi şarkıcı sütyensiz haliyle yine cüretkarlığını kanıtladı.
Epilasyon yapmanın püf noktalarıYaz yaklaşırken istenmeyen tüylerden epilasyonla kurtulma zamanı geldi. Epilasyonun acısını en aza indirip pürüzsüz bir tene sahip olmak için, işte epilasyon yapmanın püf noktaları...
Çocukların kötü alışkanlıklarına karşı 7 basit ipucuSabır, ilgi, gözlem ve bilinçli çabalar ile çocuklarınızın olumsuz davranışları bırakmalarına yardımcı olabilirsiniz.
Lenf kanseri nedir ve lenf kanserinin belirtileri nelerdir?Halk arasında lenf kanseri olarak bilinen lenfoma en çabuk iyileşme görülen kanser türlerinden. Peki, lenf kanseri nedir ve belirtileri neler?
Bugün ne pişirsem? - 27 Mayıs günün menüsü"Bugün ne pişirsem?" derdine ilaç gibi gelecek tariflerle günün menüsü fikirleri vermeye devam ediyoruz. Peki 27 Mayıs günü menüsünde sizin için hangi tarifleri seçtik?
Bel incelten gece kürüYaz aylarının yaklaştığı Haziranın kapıda olduğu şu günlerde diyet yapma ve kilo verme isteği artmış durumda. İşte bel incelten gece kürü
Asırlık örnek aşk!Osmaniye Kadirli'de yaşayan 70 yıllık evli çift, 91 yaşındaki Ahmet dede ile 89 yaşındaki Fatma ninenin aşkları ilk günkü gibi sürüyor.
Chakra kurutma topu ile yumuşacık çamaşırlarDoğadan ilham alan, doğallıkla sadeliği tüm ürünlerinde bir araya getiren Chakra, kurutma topu ile kadınların hayatını kolaylaştırıyor.
“Minik Sporcular”ın hayatı sporla değişiyorÖzel Olimpiyatlar kapsamında dünyanın farklı ülkelerinde düzenlenen “Minik Sporcular” projesi Migros, P&G Türkiye ve Özel Olimpiyatlar Türkiye esteği ile Türkiye’de hayata geçiyor.
Hafta HaftaGebelik