29.11.2017 10:08 | Son Güncelleme:

Hayat Sırları 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Hayat Sırları dün akşam 5. son bölümü ile ekrana geldi. Heyecan dolu dakikaların yaşandığı Hayat Sırları'nda İsmet'in istekleri daha da artmaktadır. Mustafa gizli planını hayata geçirir. Peki Hayat Sırları 6. bölüm fragamanı yayınlandı mı?

STAR TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Hayat Sırları son bölümü ile yine heyecan dolu dakikalar yaşatttı. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin 6. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. İşte son bölümde yaşananlar..

HAYAT SIRLARI 5. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kemal’in müdahalesi İsmet’i kızdırmaktan başka bir işe yaramamıştır. Susmak için istediği parayı iki misline çıkaran İsmet, İnci ve Kemal’e iki gün süre verip gözden kaybolur. İnci ve Kemal parayı nasıl bulacaklarını düşünürken Mustafa’nın her şeye şahit olduğundan da habersizlerdir. Kemal, İsmet’in istediği parayı bulmaya çalışırken, Mustafa’nın da gizli bir planı vardır. 

Burak, Seher ile karşılaştıktan sonra bir daha onu kaybetmeyi göze alamayacağından artık iyice emin olmuş ve kızın kalbini yeniden kazanmak için çeşitli planlar yapmaktadır. Seher’in de Burak’a karşı gardı düşmek üzeredir. Ancak Burak’tan sakladığı sırların ağırlığıyla başa çıkmaya çalışmaktadır. Seher artık gerçekleri Burak’a söylemesi gerektiğinin farkındadır. 

Zafer’in işsiz kalması evdeki sorunları tırmandırır. HASAN Can olanlardan etkilenmekte ve okulda da sorun çıkarmaktadır. Evdeki sorunlarla başa çıkmaya çalışan ve gün be gün çıkmaza giren Zafer’e Ayşen ilginç bir teklif yapar. Bu arada Kuzgun Ailesi’ne kök söktürmeye azmetmiş olan Ayşen, aldığı kötü bir haberle yıkılır.

Şirin, Murat’ın geceleri kanalda yatıp kalktığını öğrenir. Seher ve Kemal kayıp bebek Zeyno hakkında konuşurlarken Şirin ile İnci duyar ve evde kıyamet kopar. Hakan sonunda Mustafa Kuzgun’la yüzleşmeye karar verir ve harekete geçer. İsmet’in istediği parayı bulan Kemal, buluşma yerine gider. Buluşma yerinde Kemal’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0