11.07.2018 11:09 | Son Güncelleme:

Hayati ve Diğerleri final yapacak! 6. bölüm fragmanı...

Hayati ve Diğerleri 6. bölümüyle ekrana veda edecek. Kanal D'de yayınlanan Hayati ve Diğerleri son bölümünde neler olacak? Baş Komiser Hayati, ekibini düzene sokmayı başarabilecek mi?

Salı akşamları yayınlanan Hayati ve Diğerleri final bölümünde neler olacak merak konusu. Hayati ve Diğerleri son bölümüyle 17 Temmuz'da kanal D'de...

HAYATİ VE DİĞERLERİ 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK? (FİNAL)

Hayati ve Diğerleri 6. Bölüm Fragmanı yayında! Baş Komiser Hayati, ekibini düzene sokmayı başarabilecek mi? Eğlence dolu final bölümüyle salı akşamı Kanal D'de!
Hayati ve Diğerleri, merakla beklenen final bölümüyle 17 Temmuz Salı akşamı saat 22.15'te Kanal D'de!

HAYATİ VE DİĞERLERİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

10 Temmuz Salı akşamı yayınlanan Hayati ve Diğerleri 5. yeni bölümünde, Hayati ve İkircikli Karakolu hem Tahsin'i, hem de değerli broşu kurtarmak için harekete geçiyor!

Tahsin'in amcasından kalan broşun tarihi bir geçmişi ve yüksek bir değeri vardır. Fakat, Tahsin broşun bu kadar değerli olduğunu bilmediği için Şükran'a hediye eder. Bu broşun peşinde ise, gerçek değerini bilen bir antikacı vardır. İki hırsızı tutarak bu broşu ele geçirmeye çalışır. Adamlar Tahsin'e ulaşır; fakat, broş Şükran'a verildiği için ortalıklarda yoktur. Adamlar Tahsin'i rehin alır. Şükran'ı ararlar ve broşu vermezlerse Tahsin'i öldüreceklerini söylerler. Tarihi değeri olan broş Hayati ve İkircikli Karakolu için önem arz etmektedir, tabii Tahsin de... 

Hayati, başına geleceklerden habersiz ekibini bu iş için görevlendirir. Gelişen olaylar Hayati'nin kendi varlığını sorgulamasına neden olur. Karakoldakiler yetmezmiş gibi, hırsızların iletişiminde olan Şükran, dayısı Danyal da karakolda kalmak zorundadır. 

HAYATİ VE DİĞERLERİ 6. BÖLÜM FRAGMAN

 

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0