Cafe

22.10.2009 - 01:00 | Son Güncelleme: 22.10.2009-18:23

En abartılı şovu bu filmde yaptı

Okan Bayülgen komedi filmi “Kanal-i-zasyon”da “Hayvanım Olur musun?”, “Yüzüne Tükürülecek Adam”, “Kim 500 Tokat İster?” gibi şov programlarıyla televizyon yöneticilerine sert bir mesaj gönderdiklerini söyledi

Sitene Ekle
En abartılı şovu bu filmde yaptı

İBRAHİM ŞAHİN

Okan Bayülgen’ın ilk komedi filmi olan “Kanal-i-zasyon’un galası önceki gece İstinye Park AFM sinemala-rında yapıldı. Filmde Okan Bayülgen’in yanı sıra Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Ceren Şekerci, Orhan Aydın, Serhat Özcan’ın yanı sıra konuk oyuncu olarak Rasim Öztekin, Erol Günaydın, Hakkı Devrim de rol aldı. Filmde ayrıca televizyon dünyasından tanıdığımız birçok isim de kendileri olarak sürpriz rollerle yer aldı. 

Mesaj filmi
Okan Bayülgen’in “Filmde televizyon yöneticilerine sert bir mesaj veriyoruz. Televizyonlarda yer verdikleri programların daha da abartılı bir halini yaparak yöneticilere göndermede bulunuyoruz” dediği filmin konusu şöyle; “KANAL-İ’nin bulunduğu binada saf bir cam silici olan İmdat Bayram’ın (Okan Bayülgen) televizyon izleme merakı, sonunda onu kanalın başına kadar getirir. İmdat kanalın başına geçmesinden itibaren Kanal-İ yaptığı televizyon şovları ile ülkenin gündemine oturur ve reyting rekorları kırmaya başlar. İmdat Bayram ve ekibinin yaptığı bazı televizyon şovlarının adları ise şöyledir; “Hayvanım Olur musun?”, “Yüzüne Tükürülecek Adam”, “Tele Mahalle”, “Kim 500 Tokat İster?”, “Uzun Eşşek”, “Tuvaletteyiz”, “Boş musun Dolu musun?”, “Asabiyet Meydanı.” Cem Özer’e dokundurdu
Şöhreti önemsemediğini anlatan Okan Bayülgen  Antalya Film Festivali’nde eşi Nurgül Yeşilçay ile siyah kurdelalı eylem yapan Cem Özer’i kastederek şöyle konuştu: “Ben  hiç şöhret olmak için şebeklik yapmadım. Basın mensuplarına karşı tavrım her zaman belliydi zaten. Ama bazı kendini sanatçı zannedenler yeri geldiğinde basın mensupları tarafından çekilmek için türlü şeyler yapıyorlar. Yeri geldiğinde de basın mensuplarına tavır koyup saçma sapan şeyler söylüyorlar”. 


Oğlunu Kıvanç’a benzetti 

“Das Borak” isimli kendi komedi filmi için hazırlık yapan Yavuz Seçkin galaya oğlu Oğuzhan’ı da getirdi. Seçkin, “Sizlere oğlumu tanıştırmak istiyorum. Bir de kızım var. Oğlumun benden az kalır yanı yok. Ama o jön olacak. Kıvanç Tatlıtuğ’dan fazlası var. Eksiği yok” dedi.


Etiketler:
İçinde su hayvanlarının yetiştirildiği içi su dolu cam kaba ne ad verilir?
©Copyright 2009 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.