05.10.2012 - 17:19 | Son Güncelleme: 05.10.2012-18:10 A-A+

Hazal'ın dizisi de yayından kalkacak

"Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu" dizisinin yapımcısı Armağan Çağlayan, twitter'da Hazal Kaya fanları ile tartıştı.

Hazal'ın dizisi de yayından kalkacak

(SERCAN KISMET-MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ)

Armağan Çağlayan, Hazal Kaya'nin diziden ayrılmasının ardından reytinglerin düştüğünü öne süren ve Çağatay Ulusoy'un yeni partneri Zeynep Çamcı'yı eleştiren fanlara twitter'dan patladı...Çağlayan  "Gerçekten bilmeden boş konuşuyorsunuz. Hangimiz hayatı istediğimiz gibi yönetiyoruz?" diyerek tepkilere karşılık verdi


Bir Hazal Kaya hayranının, "Keşke çalıştığınız oyunculara sahip çıkıp, iğneli konuşmasanız?" yorumu üzerine Çağlayan, "Oyuncular da keşke başarılı dizilerine sahip çıksa mesela" dedi. "Adını Feriha Koydum: Emir'in Yolu" dizisinden Hazal Kaya'nın ayrılıp, sadece Çağatay Ulusoy ile devam etmesi yüzünden reytinglerin düştüğü yönündeki eleştirilere Çağlayan, "Seyircinin kestiği parmak acımaz doğru. "Son Yaz"ın ki de acımamıştır eminim... 100 kişiden, sadece 5 kişi seyretmiş" diyerek Kaya'nın dizisini eleştirdi. Çağlayan daha sonra, "Evet reyting almadı kalkıyor. Bunu mu saklayacağım" diyerek "Son Yaz" dizisinin yayından kalkacağını söyledi. Hazal Kaya hayranlarının, "Yapımcı Fatih Aksoy'un Hazal Kaya'yı arayarak geri dönmesi için aradığı iddialarına ise Çağlayan, "Bu arada aranızda dolaşan Fatih'in, Hazal'ı aradığı dedikoduları falan kulli yalan" diyerek duruma açıklık getirdi. Çağlayan, son olarak Kaya'nın kamera arkasında çok değiştiğini söyleyerek, "Hiç kimse kamera arkasında ne olduğunu bilmeden konuşmasın. Bu dünyanın iki yüzü var. Kameranın önü ve arkası" diyerek konutu kapattı. 
Bilgi YarışmasıTrabzonun köftesiyle meşhur ilçesi hangisidr?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Trabzonun köftesiyle meşhur ilçesi hangisidr?
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.