Hazal Kaya'dan bebek müjdesi!

Hazal Kaya ve Ali Atay, şubat ayının başında çok tatlı ve güzel bir düğünle evlendi. İkiliden güzel görüntüler, bir ağız dolusu gülüşler yansıdı medyaya... Şimdi de daha güzel bir haberle gündemdeler. Çiçeği burnunda çift, bebek bekliyor!

Hazal Kaya'dan bebek müjdesi!

Hazal Kaya anne olmak istediğini söylemişti

Hazal Kaya anne olmak istediğini söylemişti

Uzunca bir beraberliğin ardından Hazal Kaya ve Ali Atay evlendiğinde, çocuk sahibi olmayı çok istediklerine dair bir açıklama yapmışlardı zaten.

Hemen akabinde Hazal Kaya'nın rol aldığı "Bizim Hikaye" dizisinde karakterin hamile olduğunu öğrenince, gerçekten hamile haberleri de çıkmıştı. Ama sorulduğunda, "Öyle bir durum yok, olursa öğrenirsiniz" diye cevap vermişti.

Haber soğuduktan bir süre sonra, bu sefer gerçekten hamile olduğu dedikoduları dolaşmaya başladı. 

Bu sefer doğru!

Bu sefer doğru!

Herhangi bir yalanlama olmadığı ve bir sürü kaynaktan aynı haber geldiği için, çiftin bebek beklediği kesinleşti diyebiliriz. Zaten düğünleriyle de, ilişkileriyle de mütevazı ve düzgün bir çift imajı çizmişti ikili. 

İmrenilen ve en çok beğenilen çiftler denince akla ilk gelen isimlerden oldular her zaman. Çokça ünlünün bebek beklediği, bebeklerine kavuşmak için gün saydığı bu dönemde, böylesine güzel gelişmiş bir ilişkiden de bebek haberi gelmesi sevindirici. 

6 yıllık beraberliğin ardından aile olmaya karar veren Ali Atay ve Hazal Kaya'yı tebrik ediyor ve "Bebekleri olacak ünlüler" kervanına onları da ekliyoruz.

Keşke hep böyle güzel, çarpık ilişkiler barındırmayan, gündemi boş meselelerle meşgul etmeyen magazin haberlerine odaklansak! 

Bu makaleye ifade bırak