27.08.2017 - 17:52 | Son Güncelleme: 27.08.2017-18:07 A-A+

Hazal Kaya'dan şok açıklama: Hastalık yüzünden...

Shameless'ın Türkiye uyarlaması 'Bizim Hikaye'nin başrol oyuncusu Hazal Kaya, "Ben hastalığım için zayıfladım, kimse 'Amma kilo aldın' dedi diye değil. Şeker hastası olduğum ortaya çıktı. Hastalık yüzünden hayatım çok zorlaştı" dedi.

Hazal Kaya'dan şok açıklama: Hastalık yüzünden...

Fox TV ekranlarında yayınlanacak olan Shameless'ın Türkiye uyarlaması 'Bizim Hikaye'de Filiz karakterine hayat verecek olan Hazal Kaya, dizinin Amerikan ve İngiliz versiyolarını izlediğini söyleyerek hayatıyla ilgili bilinmeyenleri Milliyet Pazar'dan Asu Maro'ya anlattı.

Kaya bir soru üzerine: Ben hastalığım için zayıfladım, kimse “Amma kilo aldın” dedi diye değil. Şeker hastası olduğum ortaya çıktı. Ama o dönem bana yaşatılmaya çalışılan korkunç bir şeydi. Ben eleştirilere ve korkunç yorumlara alışığım, zaten buna mahal veren bir iş yapıyorum. Hiçbir zaman erkek oyuncu kapris yaptı diye bir şey okumayız, kadın oyuncu kapris yapar. Erkek oyuncu kilo alınca “Kilolu hali gözlerden kaçmadı” olur, kadınınki “şaşkınlıkla karşılanır”. Daha acısı kadınların kadınlara bunu yapması. Kendilerine uygulanan şiddeti o kadar kanıksamışlar ki, birbirlerine uygulamaya devam ediyorlar.


 

Bilgi YarışmasıKabadayı Ali Osman'ın eski günlerine veda ederek; oğlunu ve sevgisini koruma mücadelesini anlatan film hangisidir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.