Hazal Kaya'nın 'gelin'liği gelinliğinden güzel!

Hazal Kaya ile Ali Atay görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirdi. Hazal Kaya düğünde, Özgür Masur imzalı saten bir gelinlik giydi.

Hazal Kaya'nın 'gelin'liği gelinliğinden güzel!

Mutlulukları yüzlerine güzellik olarak yansımış

Mutlulukları yüzlerine güzellik olarak yansımış

Favori çiftlerimizden Hazal Kaya ile Ali Atay 5 yıllık ilişkilerini evlilikle taçlandırdı. Hazal Kaya'nın gelinliğini acımasızca eleştirmeden önce "maşallah" demek istiyorum. Mutlulukları yüzlerine güzellik olarak yansımış. O kadar güzel görünüyorlar ki çok acımasız olmayacağım, birazcık acımasız olacağım.

10 yıl önce gelinlik sözünü almış

10 yıl önce gelinlik sözünü almış

Hazal Kaya'nın parizyen gelinliği Özgür Masur tarafından tasarlanmış. Özgür Masur, Instagram hesabında Hazal Kaya'nın fotoğraflarını paylaşırken altına "Sana 17 yaşındayken gelinliğini dikeceğim sözünü vermiştim ve o gün bugün. Sana yapabileceğim hiçbir gelinlik senin güzel yüzünden daha güzel olamazdı. Seni çok seviyorum. Size hayat boyunca mutluluklar diliyorum" notunu düştü. Anlayacağınız Hazal Kaya gelinliğini tasarlayacak isme 10 yıl önce karar vermiş.

10 metre uzaktan bakınca güzel gelinlik

10 metre uzaktan bakınca güzel gelinlik

Sonuca gelecek olursak; biraz hayal kırıklığı. Bütüne bakınca son derece zarif, Hazal'a da yakışmış bir model. Uzaktan bakınca... Şöyle 10 metre kadar uzaktan...

Fakat yaklaştıkça gövde detayı, göğüs kısmı, o drapeler... Allah'ım o drapeler!

Aslına bakarsanız tüllü kol detaylarına, omuz ve göğüs dekoltesine bayıldım. Eteği de çok beğendim. Ama gövde kısmı! Ah o saten drapeler! Şair burada ağlıyor.

Duvak şa-ha-ne!

Duvak şa-ha-ne!

Gelelim duvağa. Duvak şa-ha-ne! Bu kadar modern, bu kadar havalı olabilirdi. Hazal Kaya'nın ışığıyla ve klasik makyajıyla da birleşince "en unutulmaz ünlü gelinler" arasında şimdiden yerini aldığını söyleyebilirim. Kolye tercihi de parizyen ihtişamını tamamlamış.

Olay gelinlikte falan değil

Olay gelinlikte falan değil

Yazıya başlarken gelinlikten pek hoşlanmamıştım ancak sanırım gelinden çok hoşlandım. Görüldüğü üzere olay gelinlikte falan değil, mutlulukta. Mutluluğu, ışığı ve enerjisiyle Hazal Kaya'nın güzel bir gelin olması sürpriz değil. Hazal Kaya ve Ali Atay'a sonsuza dek mutluluklar dilerim.
 

İletişim: duygu.bay@milliyet.com.tr
Instagram: iamduygubay

Bu makaleye ifade bırak