Sinema

Haziran ayının dikkat çeken sinema filmleri

2017 yılının Haziran ayında öne çıkan filmleri sizler için seçtik. 7´den 70´e her türden filmlerin olduğu birçok yeni yapımlar Haziran ayında sizlerle olacak. Haziran ayında vizyona girecek olan öne çıkan filmler şu şekilde…

Haziran ayının dikkat çeken sinema filmleri
1/17
Sinema - 30.5.2017 - 17:00

02 Haziran

Wonder Woman

Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Filmin yönetmenliğini Patty Jenkins yaparken oyuncu kadrosunda Gal Gadot, Chris Pine, Robin Wright, Connie Nielsen, David Thewlis gibi isimler rol alıyor.


Etiketler: sinema
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.