21.11.2018 - 17:14 | Son Güncelleme: 21.11.2018-23:16 A-A+

'Hedefim Sensin' ekibinden kahkahalı basın toplantısı

'Hedefim Sensin' filminin basın toplantısı, filmin oyuncuları Ata Demirer, Demet Akbağ, Gonca Vuslateri, İlker Aksum ve Erkan Can’ın katılımıyla Kiliza Restaurant’ta gerçekleşti.

'Hedefim Sensin' ekibinden kahkahalı basın toplantısı

Milliyet Cadde

Senaryosunu Ata Demirer’in yazdığı, ‘Hedefim Sensin’ aşkı, heyecanı, macerayı ve en önemlisi de kahkahayı bir araya getirdi. İstanbul’da başlayıp Gökçeada’da devam eden filmin oyuncuları heyecanlarını dile getirdiler.

Ata Demirer, ‘Bu kendi yazdığım 7'inci senaryo, bir çocuk daha geliyor. Bu öyle bir duygu ki yazıyorsununuz sizin, çekiyorsunuz sizin ve sonra o çocuğu bırakıyorsunuz, o çocuk artık size ait değil herkese ait oluyor. Umarım herkesin bakmayı seveceği bir çocuk olur’ açıklamasında bulunurken, Demet Akbağ, ‘Sosyal medya artık hayatımızın çok içinde. Orada paylaştığımız fotoğraflardan da bir arada olmaktan çok zevk aldığımızı herkes görüyor. Beklentileri karşılayacak sıcacık bir film yaptık'  dedi.

Film için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Gonca Vuslateri, ‘Çok heyecanlandığım ve mutlu olduğum bir projeydi. Kış ayında sıcacık, gerçek ve samimi sahnelerle dolu bir film oldu’ şeklinde konuşurken İlker Aksum, ‘Bugüne kadar çalıştığım en tatlı ekipti. Bütün ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Umarım seyirci de memnun kalır’ açıklamasında bulundu.

Erkan Can ise duygularını, ‘Ege sıcağı bir film yaptık. Çok umutluyum ve heyecanlıyım’ şeklinde ifade etti.

Filmde bir çiğ köfte ustası, Zekeriya’yı canlandıran Ata Demirer, gazetecilere çiğ köfte ikram etti.

Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği BKM yapımı ‘Hedefim Sensin’ 30 Kasım’da sinemalarda!

Bilgi Yarışmasıİran'a hangi ülke komşu değildir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.