13.01.2018 - 09:27 | Son Güncelleme: 13.01.2018-9:28 A-A+

'Hediyeler bir erkek için alınmadı'

Şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, geçtiğimiz gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı.

'Hediyeler bir erkek için alınmadı'

Meydan katında bulunan bir restoranda Ziynet Sali ile buluşan Sinan Akçıl, "Ziynet ile güzel bir projemiz olacak. Aynı zamanda Serdar Ortaç ve Ajda Pekkan'la da görüşmeler devam ediyor. Bu isimlerle müzikal anlamda çalışacağız. Ama bildiğiniz gibi İzel ile de bir düet çalışmamız var ki o da yakın zamanda müzik marketlerdeki yerini alacak" açıklamasında bulundu.

Toplantı sonrasında mağazaları dolaşıp alışveriş yapan ünlü popçu, "Alışverişi kendiniz için mi yaptınız?" sorusu üzerine, "Hayır arkadaşlar. Bir arkadaşıma hediyeler aldım. Siz sormadan ben söyleyeyim, bu hediyeler bir erkek arkadaşa alınmış hediyeler değil. Bir bayan arkadaşıma aldım" dedi.

Bayan arkadaşı hakkında açıklamalarda bulunmayan Sinan Akçıl, "Siz zaten arayıp buluyorsunuz kim olduğunu, kime aldığımı da bulursunuz. Her şeyi benden beklemeyin" açıklaması ise akıllarda soru işareti bıraktı.

Yeni yılla birlikte bir çok küs sanatçının bir birleriyle barıştığının hatırlatılmasına Akçıl, "Şu anda zeytin dalı uzatacağım, aramın bozuk olduğu kimse yok. Bir gün küs olduğum bir arkadaşıma karşı bir vicdan azabı hissedersem hiç çekinmeden zeytin dalını uzatırım" ifadelerini kullandı.
 

Bilgi YarışmasıFilmlerde güzel, şuh ve acımasız kadına ne denir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Bir futbol maçında takımların kaçar oyuncu değiştirme hakkı vardır?
A
4
B
1
C
2
D
3
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.