2017 İlkbahar – Yaz Erkek Modasında Hafiflik ve Özgürlük Vurgusu

Baharın kendini hissettirmeye başladığı şu günlerde,  2017 İlkbahar – yaz koleksiyonları da mağazalarda yerini almaya başladı. Erkeklerin her zamankinden daha özgür, daha enerjik, daha çekici ve keşiflere açık bir görünüm kazanacağı bu yeni sezonda; trikonun yükselişi dikkat çekiyor! Evet, yanlış okumadınız; ceketten tişörte bu yaz trikonun her hâli çok moda!

Dokunmanın keyfini her an yaşatan trikolarla günlük yaşamın şıklığını buluşturabileceğiniz kombin önerilerini sizin için derledik. 


Kıyafetin kumaşı önem kazanıyor; triko yükselişte!

Bu yaz için bütünüyle doğal iplikler, özgün örgü teknikleri ve desenlerini birleştiren yepyeni bir giyim stili şimdiden parlıyor. Nefes alan, eşsiz yumuşaklığı ve rahatlığıyla öne çıkan trikolar, vücuda uyum sağlayan detaylarıyla farkını hemen hissettiriyor ve yeni bir deneyim vaat ediyor. Özel armalar, sedef düğmeler, el emeği dikişler ve tasarıma büyük bir değer katan detaylar ile işlenen triko şıklığını her ortama taşımak artık mümkün.


Triko ceket ve gömlek kombinasyonu
şık ofislerin vazgeçilmezi olacak

Bu yazın en temel ofis modasını; dokunma keyfini artıran ipekli dokular ve kendinden emin bir tavrı yansıtan triko ceket ve hırkalar oluşturuyor. Renkli gömlekler, mükemmel kalıplara sahip pantolonlar ise trikolara eşlik ediyor. Giyildiği her ana değer katan triko ceketleri tamamlayan canlı renkli ve vücuda tam oturan gömlekler sayesinde bu yaz ofisler de çok keyifli ve heyecan verici olacağa benziyor. Üstelik her renk çok moda

Yaz aylarının en keyifli taraflarından biri de içimizdeki pozitif enerjiyi, giydiğimiz rengarenk kıyafetlerle dışarıya yansıtabilmektir elbette. Sarılar, maviler, yeşiller, pembeler, griler, bordolar… Sezonun vazgeçilmez parçası trikoların da her rengini ve tonunu bu yaz sıklıkla erkeklerin üzerinde göreceğiz. 


Polo yakasız asla!

Polo yakalar, bu sezon erkeğin adeta imzası, tarzının damgası haline geliyor. Canlı renklere, özgün desenlere ve mükemmel kalıplara sahip polo tişörtlerle erkekler, şimdi çok daha şık ve özgür olacak! En kaliteli saf pamuktan, büyük bir ustalık ve incelikle örülen polo trikolarla bu yaz daha hafif, daha rahat, daha serin geçecek. Renkli ya da nötr tonlarda birçok modelde şort ve pantolonla kombinlenebilen polo yaka tişörtler farklı giyim stilleri ve renk dünyalarını yansıtmayı mümkün kılacak. 

İncecik ipliklerden üretilen, capcanlı renklere, özel örgülere ve mükemmel kalıplara sahip tiril tiril yazlık trikolar ile Hemington, trikodaki uzmanlığını yaz sezonuna taşıyor. 

 

Detaylı bilgi için tıklayın