Eskişehir

Yerel Haber
22 Haziran 2018 - 17:20

Hemşehri Derneklerine Ziyaretler

IHA

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Esnemezliler ve Kuzey Kafkas Karaçay-Balkarlılar Kültür ve Dayanışma Dernekleri ile bir araya geldi.
Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Eskişehir’de faaliyet gösteren hemşehri derneklerinin yönetici ve üyeleri ile buluşmaya devam ediyor. Başkan Ataç bu kapsamda Esnemezliler Kültür ve Dayanışma Derneği ile Kuzey Kafkas Karaçay - Balkarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti.
Esnemezliler Kültür ve Dayanışma Derneği’nde gerçekleşen buluşmaya, Başkan Ataç’ın yanı sıra Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) parti yöneticilere ve milletvekili adayları katıldı. Ziyarette Ataç ve beraberindekiler 24 Haziran seçimlerinde, vatandaşların katılım oranının yüksek olması gerektiğini ifade ederek görüşlerini açıkladı.
Dernek yönetimi ve üyeleri de Başkan Ataç ve beraberindekilere ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini iletti.
Başkan Ataç’ın bir diğer durağı olan Kuzey Kafkas Karaçay - Balkarlılar Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde gerçekleşen buluşmada ise Başkan Ataç ile beraberindeki heyet Dernek Başkanı Musa Korkmaz ve çok sayıda dernek üyesi ile bir araya geldi. Burada da konuk heyet, ülke gündemi ve 24 Haziran seçimlerine ilişkin görüşlerini dernek üyeleri ile paylaştı. Her iki ziyarette de günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.