Hepimiz Keremcem'iz: Ünlüler içlik giymeyip soğuktan ölsün mü?

Keremcem yakışıklı bir ünlümüz. Yıllardır hem müzik hem dizi aleminde olmasına rağmen herhangi bir yanlışını da görmedik. Meğer içlik giyiyormuş, o yüzdenmiş. Biliyorsunuz içlik giyen adamda pislik olmaz. Tabii yakışıklı ünlülere içlik gibi 'anadolu delikanlısı' giysisini yakıştıramayanlar var, Keremcem de bu konuda biraz tedirgin.

Hepimiz Keremcem'iz: Ünlüler içlik giymeyip soğuktan ölsün mü?

"Kesin içlik var"

"Kesin içlik var"

Keremcem içlik giydiğini, hatta son teknoloji termal içlik koleksiyonu olduğunu söyledikten hemen sonra "Şimdi her gördüklerinde 'hee bunun içinde içlik var' diyecekler" dedi. Belli ki hem itiraf edecek kadar cesur, hem de karizmasından ödün vermek istemiyor ve biraz şüpheye düşüyor.

Korkma, utanma, sıkılma Keremcem! Hepimiz Keremcem'iz. Bu soğuklarla başka türlü mücadele etme şansımız mı var yahu? Yakışıklı ve ünlü olmasak da halkın içinden içlik giyen delikanlılar olarak seni anlıyor ve yapısal olarak ısınıyoruz.

Dalga halinde yayılsın

Dalga halinde yayılsın

Keremcem'in bu samimi ve sıcak (konu içlik olunca haliyle sıcak) beyanından sonra diğer ünlüler de sırayla itiraf etmeli. Tarkan, Yalın, Kenan Doğulu, Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy: Muhafız, Can Yaman ve daha niceleri... Hepsinin içlik giydiğini biliyoruz, itiraf etsinler. Keremcem'e destek olsunlar.

Tabii normal günde araçlarından inip direkt mekana geçtikleri zaman değil ama özellikle dış çekimlerde muhakkak giyiyorlardır. Çünkü bazen unutsak da onlar da insan ve üşüyorlar.

Hakiki The Protector, İçlik: Muhafız

Hakiki The Protector, İçlik: Muhafız

Eğer aşırı soğuk havalarda dışarı çıkmanız gerekiyorsa ve uzun süre açıkta kalacaksanız hırka, mont gibi giysiler sadece üst bölgenizi sıcak tutar. Bacaklar titrer, dizlerin bağı çözülür, kalça buz tutar, ayak parmakları hissizleşir. İşte bunun çözümüdür içlik. 

Dünyanın en hakkı yenmiş, en hor görülen giysisidir. Vücut ısısını muhafaza eder, sizi zengin, fakir, ünlü, ünsüz, yakışıklı, çirkin ayırt etmeden soğuktan korur.

Çorap konusu

Çorap konusu

İçlik giyildiği vakit termalmiş, son teknolojiymiş fark etmiyor. O çorap mecburen içlik altının paça kısmını içeri alıyor ve kaval kemiğine kadar çekiliyor. Sonra üzerine isterseniz skinny, slim fit, en pahalı pantolonu giyin; altına en janti ayakkabıyı tercih edin, altınızdaki içlik, her oturup kalkışınızda orada olduğunu hissettiriyor.

Biraz rahatsız ama gerekli, görünüşü biraz çirkin ama hayat kurtarıcı, biraz mahcubiyet uyandıran ama faydalı. Kusurlarıyla tıpkı bizden biri, içimizden biri, içimizdeymiş gibi...

Bu makaleye ifade bırak