Ege

13.09.2017 - 03:57 | Son Güncelleme: 13.09.2017-4:01

Her yaşa uygun kurs var

Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından spordan sanata birçok alanda kurslar vermek amacıyla kurulan Kültür Merkezi’nin kayıtları başladı.

Sitene Ekle
8-14 yaş aralığındaki çocuklara tamamen ücretsiz olarak verilecek etkinliklerde gitar, bağlama, satranç, resim, keman, ney, melodika, modern dans, bale, ahşap boyama, bilgisayar, İngilizce, drama, halk oyunları, masa tenisi, futbol, basketbol, voleybol, tenis, badminton ve jimnastik kulüpleri olacak. 

Merkez’e davet

Sosyal Etkinlik Merkezleri’nde ayrıca yetişkinler için istek ve talepleri doğrultusunda pilates, halk oyunları, zumba, modern dans, resim, alevle cam işleme, ahşap boyama, bilgisayar, İngilizce, bağlama, gitar, ney, masa tenisi ve yoga kursları da düzenlenecek.


Bilim ve Denet Evi’nde de, çocukların bilime olan meraklarını karşılamak için her yıl uygulama olarak çeşitli sunumlar hazırlanacak. Gençlik Merkezi’nde de 16 yaş üzeri gençlerin ihtiyaçlarına yönelik aktiviteler yer alacak. Aydınlı veliler ve öğrenciler, Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu’na teşekkür etti. Başkan Çerçioğlu da, “Çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, iyi bir birey olarak yetişmeleri amacıyla bu merkezleri açtık. Tüm çocuklarımızı bekliyoruz” dedi.

Etiketler: aydın, büyükşehir
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX