Her yerde Serena: Doğumdan sonra kortlara, maçtan sonra defileye!

Hamileliğinin başında ve doğum yaptıkttan sonra hemen kortlara hiç ara vermeden geri dönen Serena şimdi de podyumda! Bize geçekten ''Çocuk da yaparım kariyer de'' cümlesinin bir kanıtı gibi...

Her yerde Serena: Doğumdan sonra kortlara, maçtan sonra defileye!

Çocuk da yaparım kariyer de

Çocuk da yaparım kariyer de

Hırslılığını mükemmel bir şekilde başarıya çevirmiyor mu? Bayılıyorum böyle kadınlara. Düşünsenize akşam çok önemli bir final maçındasınız ertesi gün bebenizide alıp podyuma çıkıyorsunuz.
 

Bu sefer de olmadı

Bu sefer de olmadı

Önceki gün çıktığı ve uzun zamandır kazanamadığı maçını yine kaybetmiş olması moralini bozsa da yıkılmadım ayaktayım dedi resmen ama başka bi' kulvarda. En yakın kankisi Megan Markle'nin uğursuzluğudur demek istemiyorum aslında ama hiç sevemedim o gelini. Her yerdeki aykırılığı her olumsuz olayda durumun kaynağı moduna getirdi kadını resmen. Olan Serena'ya oldu.

Ne olursan ol gelme

Ne olursan ol gelme

Eğer bir daha Serena'nı maçlarında salınışını göremezsek ben size söyleyeyim kesin 
Serena ''yeter be kardeşim gelme senin yüzünden maç kazanamaz hale geldik'' diye isyan etmiştir.
 

Gözlerimizden kalpler fışkırdı

Gözlerimizden kalpler fışkırdı

Yani birden fazla işle ilgilenmek ve bunları büyük başarıyla yapabilmek fazlasıyla takdiri hak ediyor. Çünkü bu yapılan işte benim kalbimi yumuşatan bir yandan da gururumu okşayan “Korkuyu cesarete ve şüpheyi güvene çeviren kadınları kutlamak için tasarlandı” sloganı nokta atışı yaptı. Serena'yı sevmeyeni de yandan yandan alkışlatacak slogan.

New York Moda Haftası'ndaki defilede Williams'ın koleksiyonunun kapsayıcılığını yansıtan ve sloganının hakkını vererek farklı vücut ölçüleri ve ırktan modelleri podyumda yürüttü. Son zamanlarda birçok tasarımcının defilelerinde gördüğümüz bu olay aşırı mutlu etmiyor mu sizi de? Ben inanılmaz keyifle izliyorum.
 

Hep birlikte başaracağız

Hep birlikte başaracağız

Farklılıklarımızı güzel göremeye başladığımız zaman her şeyin hayatta daha kolay olacağına inananlardanım ben. Çünkü herkes aynı değil ve olmamalı. Bizi biz yapan bu güzel farklılıklarımız ve onların belirli bir kalıba sokulmak istenmesi çok kötü. Hep birlikte bu algıyı değiştireceğiz!
 

Serena'nın hem anneliği ön planda tutup, profesyonelliğiyle spor hayatına devam edip aynı zamanda farklı alanlarda da başarılı olabileceğimizi çok güzel bir şekilde bize kanıtladı. Ne diyelim darısı başımıza!

selin.ceylan@milliyet.com.tr
 

Bu makaleye ifade bırak