Ege

26.05.2019 - 07:50 | Son Güncelleme: 26.05.2019-7:50

Herkes yüzme öğrenecek

Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin kapalı yüzme havuzu ve spor komplekslerinde yaz dönemi boyunca vatandaşın ücretsiz yararlanabileceği kursların kayıtları başladı

Sitene Ekle
Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin açıldığı ilk günden itibaren yüzme öğrenmek isteyenlerin akınına uğrayan kapalı yüzme havuzu ve spor komplekslerinde yaz dönemi kurs kayıtları başlıyor. Kayıtları Denizli merkezdeki Kayıhan, İncilipınar, Anafartalar-Dokuzkavaklar ve Çakmak-Karahasanlı Kapalı Yüzme Havuzları için apps.denizli.bel.tr/spormerkezionlinebasvuru/ internet adresinden veya Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi, Yenişehir Spor Merkezi ve İncilipınar Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nden yapılabilecek. İlçelerde yüzme kursuna kayıt yaptırmak isteyenler ise Tavas, Honaz ve Çivril Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Kompleksi’nde bulunan kayıt ofislerine müracaat edebilecek. 

Başkan Zolan’dan davet
Özellikle çocukların ve gençlerin sporla iç içe yaşaması için bu yatırımları hayata geçirdiklerini ifade eden Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Şehrimize kazandırdığımız tesislerimizde eğitim alan çocuklarımız, gençlerimiz yarının sporcuları, şampiyonları olacak inşallah. Başta çocuklarımız, gençlerimiz, hanım kardeşlerimiz olmak üzere herkesi kurslarımıza bekliyoruz. Denizli’de yüzme bilmeyen kimse kalmasın” dedi.
 

Allah’ın emir ve yasaklarını çeşitli yollarla peygamberlerine bildirmesine ne denir?
©Copyright 2019 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.