Ege

12.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 12.10.2018-1:30

‘Herkese kapım açık’

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Kemalpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ‘Halk günü’ etkinliğine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi.

Sitene Ekle

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, Kemalpaşa Belediyesi’nin düzenlediği ‘Halk günü’ etkinliğine katıldı, vatandaşlarla bir araya geldi. Kemalpaşa halkıyla yakından ilgilenen Şengül, kendisine iletilen talep ve beklentileri not aldı, hepsiyle tek tek ilgileneceğine söz verdi. Şengül, “Bundan sonra İzmir’in her noktasında halkla bir araya gelmeye devam edeceğim. Ayrıca hangi siyasi görüşten olursa olsun, nasıl yaşarsa yaşasın fark etmez, benimle görüşmek isteyene de kapım her zaman açık” diye konuştu.

AK Belediyecilik örneği 

Belediye Başkanı Arif Uğurlu’nun da katıldığı etkinlikle ilgili değerlendirme yapan Şengül, “Kemalpaşa’da belediyemiz çok güzel bir uygulamayı hayata geçirmiş. Vatandaşlarımızla bire bir iletişime geçerek sorunları çözmek, onlarla zaman geçirmek çok güzel. AK Parti belediyeciliğinin güzel örneklerinden biri de budur. Makam ve mevkiler gelip geçici. Önemli olan yaptıklarımızla ve hizmetlerimizle iyi hatırlanmak, insanların gönlüne girebilmek” dedi.


Futbol hangi ülkenin icat ettiği bir spordur?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.