24.12.2017 - 01:30 | Son Güncelleme: 24.12.2017-1:30 A-A+

‘HIÇKIRIK’ BAŞLIYORKerime Nadir’in romanı ‘Hıçkırık’ın  günlük dizisi, 8 Ocak’ta Kanal D’de 
başlıyor. Proje, iki defa beyazperdede yer aldı. 1953 yılında Atıf Yılmaz ve 1965 yılında Orhan Aksoy çekti. Kerime Nadir eserin devamını ‘Son Hıçkırık’ olarak yazmış, 1971’de yine filmi çekilmişti. 2018’de ise, günlük dizi olarak ekrana gelecek. 

Sansasyona hazır olun!

Show TV, “Seda ve Uğur’la eğlenceli, kıpır kıpır ve keyifli bir şova hazır olun. Magazin alanında uzman isimler, ünlüler dünyasında konuşulmadık olay bırakmayacak” diye bir tanıtım yaptı. Sansasyon haberlere hazır olun. Bu arada, “Hale Soygazi benim annem” hikayesi ne oldu? Sonucu bekliyoruz.

Yeni komedyenimiz doğdu

‘Star TV’de yayınlanan ve sezona iddialı bir giriş yapan ‘Hayat Sırları’ dizisinin erken final yapmasının duyulmasının ardından, gözler dizide hem oynadığı karakterle hem de oyunculuğuyla göz dolduran Ecem Erkek’e çevrildi’ diye bir basın bülteni geldi. Doğrudur. Ağlatanı çok da, güldüreni pek yok bu sektörün...

Bu senaryo gerçek olur mu?

Bu akşam Sinema TV’de ‘Prime Minister’ adlı bir Belçika filmi ekrana gelecek. Konusu şöyle, bir zirve toplantısına doğru Brüksel’e gitmekte olan Belçika Başbakanı’nın şoförü öldürülür, kendisi ise kaçırılır. Başbakan, neresi olduğunu bilmediği bir yerde uyandıktan sonra, karısı ve çocuklarının rehin alındığını öğrenir. Ailesinin hayatını kurtarmak için tek şansı, karşısına çıkacak kişiyi öldürmektir. Bu kişinin Amerikan Başkanı olması ise, işleri ne yazık ki zorlaştırır. Dünyanın gidişatı bu yönde...

‘Güldür Güldür Show’ TV8’de mi?

Sevgili Mesut Yar, ‘Güldür Güldür Show’ TV8’de mi?’ diye yazmıştı. Ben de en yetkili kişiye sordum. “Yok öyle bir durum, olsa söylerdim” cevabını aldım. İddiayı da Mesut’un arkadaşı ortaya atmış. Bu piyasadan ve sözü geçen biri olmalı. Yani kahve falı değil. Bana da söylenen, bu piyasanın sorumlularından birinin ağzından çıkan... Bekleyip, göreceğiz.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.