14.10.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 14.10.2018-1:30 A-A+

HİNT DİZİLERİNDE İÇKİ BUZLU!'Sev Yeter' diye Kanal 7’de ekrana gelen dizinin bir sahnesi şaşırttı. Ev ahalisi,”Hint dizisindeki içkiyi buzlayacağımız aklımıza gelmezdi” dedi. Hindistan’da acaba bu durum gazetelerde nasıl haber olurdu?

‘Kızını beğendim, 15 keçi veririm’

Bloomberg’te Aslı Şafak’ın konuklarından biriydi sevgili Çoşkun Aral... Papua Yeni Gine’de 30 yıl önce çektiği yerliyi yine bulmuş iki ay önce... Aral, geziye kızı Deniz’i de götürmüş. Oranın yerlisi abimiz çok beğenmiş Deniz’i... “Sana 15 keçi vereyim, sen bana kızını ver” demiş. Gücü o kadara yetmiş anlaşılan!

Şarap bardağında ayran!

‘Zuhal Topal’la Sofrada’nın içeriği özetle programda gelin-kaynana yemek beğendirme derdi... Masada zarif içki bardakları duruyor. Meşrubat ya da ayran içiliyor. Ev ahalisi, “Yahu ayranı kendi bardağında niye içmezler?” diye sordu. Hem batılı hem doğulu olmanın dayanılmaz ağırlığı (!)

Tarih kanalı Hitler’e fena takmış

Belgesel kanallarını dolaşırım. Viasat History, duraklarımdan biri... Not almışım, tesadüf mü bilemiyorum. Kanalı ne zaman açsam karşımda ya Hitler var ya da ‘II. Dünya Savaşı’na ait görüntüler... Hitler’in tarih kanalı gibi yani! 

SPİKER İKİ ÜNLÜ ARASINDA KALINCA..

Trump ile Tylor Swift arasındaki soğukluk haberi ekrandaydı. Ceren Bektaş haberi sunuyor. Sanki üçünü ilgilendiren bir durum varmış gibi...

 

 

Bilgi Yarışması"Neler Oluyor Bize" adlı parçasıyla tanınan sanatçı kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.