Dünya
09.03.2011 - 01:00 | Son Güncelleme: 09.03.2011-12:55

Hırsızlık anı kamerada

Sitene Ekle

Alkollü araç kullanmak suçundan hapse girdikten sonra mahkeme kararıyla rehabilitasyon kliniğine yatan ve tedavisi biter bitmez hayatında yeni bir sayfa açtığına dair açıklamalar yapan Lindsay Lohan, bir mağazadan 2500 dolarlık bir kolye çalınca yeniden hakim önüne çıkmak zorunda kalmıştı.

Ünlü aktrisin şartlı tahliyede olduğunu gözönüne alan mahkemenin, Lohan'ı demir parmaklıkların arkasına gönderebileceği konuşulurken, ünlü yıldız yeniden hapse dönmemek için elinden geleni yapıyor.

Hırsızlığın gerçekleştiği Kamofie & Co adlı mağazanın sahibi ise durumdan fayda sağlamanın yollarını arıyor. Güvenlik kamerası kasetlerini 35 bin dolardan satılığa çıkaran mağaza sahibi, ABD'deki çeşitli magazin sitelerinden ve uluslararası birçok televizyon kanalından teklif almış bile. Mağazanın bu işten kâr etmesi durumunda, Lohan hakkındaki suçlamayı geri çekecekleri ve davanın düşeceği iddia ediliyor.

 


Her 6 dk da 1 hırsızlık yaşanıyor. Önlem Alın!


Etiketler: ABD
Bilgi Yarışmasıİstanbul'a lanetler yağdırılan Tevfik Fikret şiirinin adı nedir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
Beşiktaş'ın simgesi hangisidir?
©Copyright 2011 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.