Kütahya

Yerel Haber
06 Ekim 2017 - 15:25

Hisarcık Belediye Oteli Hizmete Girdi

IHA

Kütahya’nın Hisarcık ilçesinde bakım onarım çalışması tamamlanan mülkiyeti belediyeye ait otelin hizmete girdiği bildirildi.
İki ay önce başlatılan bakım, onarım, yalıtım ve mefruşat yenileme çalışmaları tamamlanan Cumhuriyet Meydanındaki Hisar Otelinin açılışı Belediye Başkanı Fatih Çalışkan tarafından gerçekleştirildi.
Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, açılış öncesinde yapılan duadan sonra yaptığı konuşmada, ilçenin daha fazla otelsiz kalmaması adına eski otel binasında belediye olarak iki aylık süren çalışmalar neticesinde ilçeye 3 yıldızlı otelleri aratmayacak modern bir otel kazandırdıklarını söyledi.
Çalışkan,”Mülkiyeti belediyemize ait eski otelde yapılan gerekli bakım, onarım, yalıtım ve mefruşat yenileme çalışmalarının ardından otelin işletimini belediyemize ait Hisarbel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketine devrettik. Çalışmalara emeği geçen belediyemiz personeline ve birim amirlerimize teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.
Hisarcık Belediyesine ait Hisarbel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından işletilecek olan iki katlı otel 13 oda ve 17 yatak kapasitesi ile müşterilerine hizmet verecek. Kamera güvenlik sistemi ile korunmalı otelin 1,2 ve 3’er kişilik her odada müşteri memnuniyeti ön plana alınarak sınırsız internet, 24 saat sıcak su, LCD televizyonu ve mini buzdolabı bulunuyor.(MA-EFE)

KütahyaYerel Seçim Sonuçları

Kütahya Hava Durumu

16°CŞİMDİPAZAR
©Copyright 2013 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.