Cumartesi

20.05.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 20.05.2017-2:30

Holistic Wellness Festivali Kemer Country Club’ta

Uzakdoğu ve Orta Asya’nın felsefi ve bilimsel öğretilerini harmanlayarak kaliteli bir yaşam vâdeden holistic wellness kültürü; bugün Demirören Holding’in sahibi olduğu Kemer Country Club’ta meraklılarıyla buluşuyor.

Sitene Ekle
Holistic Wellness Guru ve Kurumsal Yaşam Koçu Dr. Mickey Mehta da Crystal Concepts DMC Etkinlik Firması’nın düzenlediği Holistic Wellness Festivali için Hindistan’dan ülkemize geldi. Mehta yoga, meditasyon, nefes terapisi ve sağlık için beslenme ile ilgili sunumlarını paylaşacak. 

Mehta’nın yanı sıra Acıbadem Hastanesi Endokronoloji Bölümü’nden Yrd. Doçent Dr. Özlem Sezgin Meriçliler ile uzman hekimler sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda bilgiler verecek. Ziyaretçiler ayrıca organik yeme-içme stantlarının bulunduğu Sağlıklı Yaşam Pazarı’nı gezme fırsatı bulacaklar. Saat 9.00’da başlayan etkinlik 18.00’e kadar devam edecek. Festivalin biletleri Biletix’te.

Etiketler:
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.