Hülya Avşar'ın çıkışı, evliliğe giden yolda iyi niyet taşlarıyla döşeli

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nu övdüğü Instagram yorumunu takip eden sürecin ardından bir mekan çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Verdiği cevaplara göre Avşar, evliliğe giden iyi niyet taşlarıyla döşeli yola göz kırpıyor.
 

Hülya Avşar'ın çıkışı, evliliğe giden yolda iyi niyet taşlarıyla döşeli

İlişkileri fırtınalıydı

İlişkileri fırtınalıydı

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu çiftinin evlilik sürecine tanık olan herkes, magazin dünyası için ne ifade ettiklerini iyi bilir.

Birlikte oldukları dönemde, ilgi hep üzerlerindeydi. Ayrılıkları da çiftin üzerindeki ilginin azalmasına ya da kaybolmasına neden olmadı.

Herkes Avşar'ı gördüğü yerde Çilingiroğlu'nu, Çilingiroğlu'nu gördüğü yerde Avşar'ı sordu.

Birbirlerini görmezden gelmiyorlar

Birbirlerini görmezden gelmiyorlar

Avşar ve Çilingiroğlu, ayrılıklarının ardından takip eden süreçte birbirlerini görmezden gelmedi. Çilingiroğlu, 'Zehra'nın annesi' olan Hülya Avşar'ı, Hülya Avşar da 'Zehra'nın babası' olan Kaya Çilingiroğlu'nu korudu.

Çift birbirlerini kollayarak hareket etmeye çalıştılar. Kızları Zehra'nın varlığı, temkinli yaklaşımlarının bir numaralı nedeni oldu.

Döneminin popüler çifti

Döneminin popüler çifti

Döneminin en popüler çiftlerinden biri olan Avşar-Çilingiroğlu, yaptıkları her açıklama ve attıkları her adımla çok konuşuldu. Birbirlerine yaklaşımları ve tavırları, boşanma sürecinin şaşırtıcılığını artırdı.

Büyük bir ilgi

Büyük bir ilgi

Çiftin ayrılığı da basın tarafından büyük ilgi gördü. Günlerce, aylarca konuşuldular. Bu ayrılığın 'beklenmedikliği' herkes için dikkat çekici bir şeydi. Öyle kodlamışız ki kafamızda, Avşar-Çilingiroğlu bile ayrıldıysa, herkes ayrılabilirmiş gibi gelmeye başladı.

Ayrılıklarının ardından

Ayrılıklarının ardından

Ayrılıklarını takip eden dönemde de gördük ki Avşar ve Çilingiroğlu, hala birbiriyle anılıyor. Evlilikleri bitse de Kaya Bey'in de Hülya Hanım'ın da üstünde bize göre bu evliliğin izleri duruyordu.Onları birbirleriyle anmaya o kadar alışmışız ki, ayrılıklarının üzerinden yıllar geçmesine rağmen, birbirlerine soruluyorlar. Birbirleri hakkında görüşleri, düşünceleri, hisleri merak ediliyor. 

Saygıyı korumaya çalışmak

Saygıyı korumaya çalışmak

Sert geçen bir boşanma sürecinin ardından günümüzde Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu arasında suların durulduğunu söylemekte yarar var.

Şimdi daha sakin bir gündem, daha sakin bir magazin dünyası var etraflarında. O koşuşturmaca, o tartışma, o gürültü-patırtı bitmiş görünüyor.

Yıllar sonra tekrar

Yıllar sonra tekrar

Nitekim, yıllar sonra tekrar Hülya Avşar 'farklı bir sayfa' açmak için elini havaya kaldırmış gibi görünüyor. Taze, üzerinde herhangi bir leke bulunmayan bu sayfanın en önemli belirtisi, Avşar'ın Çilingiroğlu'nun Instagram'da paylaştığı bir fotoğrafının altına yaptığı yorumla başladı. 

Olgunluk çağında pozitif yorumlar

Olgunluk çağında pozitif yorumlar

Avşar, yaşadıklarını unutmasa da atlatabilen bir insan. Hatıraları olgunlukla karşılamayı, göğüste yumuşatmayı biliyor. Çilingiroğlu'nun yakışıklılığını övdüğünü gördük. Daha sonra ise, herkeste tekrar bir "Ne oluyor" heyecanı başladı. 

O yola girildi mi?

O yola girildi mi?

Daha sonra ise Avşar'ın bir mekan çıkışında gazetecilerle karşılaştığını gördük. Hülya Hanım, gazetecilerin sorduğu "Kaya Çilingiroğlu ile tekrar evlilik düşünür müsünüz?" minvâlindeki soruya "Valla alacağı tektaşa bağlı. Bu işler kader kısmet. İtiraf edeyim; bazen alıcı gözle bakıyorum. Gözüme hoş ve çekici geliyor" diyerek cevap verdi.

Şu halde, Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu'na yeşil ışık yaktığını söylemek hiç de yanlış olmaz sanki. Önümüzdeki günlerin neler göstereceğini göreceğiz.


andac.uzel@demirorenmedya.com
twitter.com/andacuzel

Bu makaleye ifade bırak