Hülya Avşar tenis oynarken, en az Djokovic ve Petkovic kadar eğlenceli

Hülya Avşar'ın muzip ve troll olduğunu biliyoruz. Yıllar önce Ricky Martin'i ellemesinden tutun, geçtiğimiz haftalarda Kiki Challenge yaparken arabayı kaçırmış gibi yapıp herkesi inandırmasına kadar uzanan uzun bir troll'lük süreci bu. Şimdi de tenis oynarken Novak Djokovic'e ve Andrea Petkovic'e nazire yaparcasına sırılsıklam dans etti.

Hülya Avşar tenis oynarken, en az Djokovic ve Petkovic kadar eğlenceli

Eleştiriler küstürmedi

Eleştiriler küstürmedi

Hülya Avşar'ın özellikle jüri koltuğunda oturduğu yarışmalar için "Jüri olmayı hak edecek ne yaptı?" eleştirilerini sık sık duyduk ve okuduk. Hiçbir zaman kusursuz bir şarkıcı olmadı, oyunculukta üstad olarak anılmadı ya da teniste aşırı iddialı olmadı. Fakat Hülya Avşar hep muzip ve eğlenceli bir şov kadını oldu.

Ayrıca çok ileri seviyelere ulaşamasa da, birçok farklı alanda belirli yeteneklere sahip, güzel bir kadın.

Yağmurdan kaçmadığı için doluya tutulmadı

Yağmurdan kaçmadığı için doluya tutulmadı

Hülya Avşar'ın adına 18 yıldır düzenlenen Nilüfer Belediyesi Hülya Avşar Cup Senior Tenis Turnuvası'ndan elde edilen gelir sayesinde maddi durumu yetersiz olan 30 öğrenciye burs imkanı sağlanıyor. Hülya Avşar da bu sosyal sorumluluk etkinliğinde seyircilere, projeye ve öğrencilere olan saygısından ötürü yağmuru bahane ederek sahayı terk etmedi.

Maça ıslak şekilde devam eden Hülya, bir de üstüne dans ederek hem yağmurun tadını çıkardı hem de izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Ego ve zengin tribinden uzak, sıcacık bir hareket.

Petkovic'ten mi örnek aldı?

Tenisseverler 31 yaşındaki Andrea Petkovic'i yakından tanıyordur. Galibiyetlerini kendine has Petkodance ile kutlayan Petkovic, rakipleriyle de sık sık karşılıklı dans ederek seyircilere tatlı anlar yaşatıyor.

Daha önce Ivanovic, Radwanska, Bencic ve maç hakemiyle karşılıklı dans etmişti. Hatta Belinda Bencic ve maç hakemiyle dans etme sebebi, maça yağmur nedeniyle ara verilmiş olmasıydı. Hülya Avşar da tenise gönül vermiş biri olarak bu anları mutlaka izlemiştir. Acaba oradan aklında kalmış olabilir mi?

Bir araya gelirlerse unutulmaz anlar yaşanabilir

Bir araya gelirlerse unutulmaz anlar yaşanabilir

Bosnalı Petkovic, Türkiye'de düzenlenen bir organizasyona katılır ve Hülya Avşar'la buluşup dans ederse en az Ricky Martin olayı kadar ses getirebilir, en azından spor dünyasında.

Petkovic daha önce de turnuvalar için birkaç kez Türkiye'ye gelmiş ve Barcelona'dan sonra en sevdiği şehrin İstanbul olduğunu söylemişti.

İyi tenisçi iyi dans eder

Tenis oynayan insanların eğlenceli ve iyi dans ettiği yönünde bir algı oluştu. Çünkü gerçekten de hepsi iyi dans ediyor. Serena Williams'ın anne olduktan sonraki gergin hallerini saymazsak o bile Djokovic ve Ivanovic'le Gangnam dansı yapmıştı.

Bu makaleye ifade bırak