GündemRSS
20.09.2013 - 16:35 | Son Güncelleme: 20.09.2013-17:15

Huzur Sokağı 39. Bölüm Bu Akşam Atv'de Feyza , Bilal Aşkı Bitti mi?

Huzur Sokağı 39. bölüm fragmanı yayınlandı.Huzur Sokağı yeni bölümde neler oluyor? Huzur Sokağı yeni bölüm bu akşam atv ekranlarında olacak. Huzur Sokağı 39. bölümde Şükran, Feyza ile Bilal arasını yapmaya uğraşıyor.

Sitene Ekle
Huzur Sokağı  39. Bölüm Bu Akşam Atv'de Feyza , Bilal Aşkı Bitti mi?
Huzur Sokağı  39. Bölüm Bu Akşam Atv'de Feyza , Bilal Aşkı Bitti mi?
 
Huzur Sokağı 39. bölüm fragmanı yayınlandı.Huzur Sokağı  yeni bölümde neler oluyor? Huzur Sokağı  yeni bölüm bu akşam atv ekranlarında olacak. Huzur Sokağı 39. bölümde Şükran, Feyza ile Bilal arasını yapmaya uğraşıyor.
 
"Aşkın iğnesiyle dikilen dikiş, kıyamete kadar sökülmez imiş..." Ünlü yazar Şule Yüksel Şenler'in aynı adlı eserinden esinlenerek çekilen dizi, herkesin büyük özlem duyduğu huzurlu bir semtin aynı mahallesinde yaşayan birbirine zıt iki kişinin yaşadığı dramatik ve ibret verici aşk hikâyesini ekrana getiriyor. Bambaşka dünyaların insanları olan Feyza ve Bilal'in ölümsüz aşkını anlatan dizide Feyza'yı Selin Demiratar, Bilal'i ise Kutsi canlandırıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise; Güven Hokna, Sinem Öztürk, Gökhan Mete, Nilgün Kasapbaşoğlu, Yeşim Salkım, Suavi Eren, Hakan Eratik, Toygun Ateş, Fatma Karanfil, Fevza Çıpa, Halef Tiken, Toygun Ateş, Fatoş Sılan, Belgin Erdoğan, Ülkü Taşkın, Gülşah Buzlu. 
 
Huzur Sokağı  38. Bölüm Özeti
 
Feyza ile Bilal'in aşkı evlilikle taçlanacakken düğün coşkusu bir kurşunla dağılır. Bilal'in vurulması her şeyi alt üst eder. Oğlunun mutluluğu için sessiz kalmayı seçen Kevser, bu olaydan sonra resti çeker ve Feyza'ya karşı olan hislerini saklamaz, aksine onu oğlundan uzaklaştırmak için elinden geleni yapmaya başlar. Diğer taraftan Necmettin Bey'in işlediği cinayetten haberdar olan Feyza, bir kez daha yıkılır. Açığa çıkan bu sır, Feyza ile Bilal aşkının önüne yeni bir engel çıkarır.
 
Dizide Bilal karakterini canlandıran oyuncu Kutsi'den yeni sezonda hayranlarına sürpriz vardı. Kutsi, dizinin yeni bölümlerinde kendi sesi ile oynadığı içinde çok heyecanlı olduğunu ifade etti.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Gemilerin yük ve yolcu alıp indirdikleri yere ne ad verilir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.