HyperX, İstanbul'da FIFA 2018 turnuvası düzenleyecek

06.10.2017'de eklendi06.10.2017-14:26 'de güncellendi
Oyunculara yönelik profesyonel kulaklık, klavye, mouse, mouse pad, SSD ve yüksek performanslı bellek gibi ekipmanlar üreten HyperX, İstanbul'da FIFA 2018 PlayStation turnuvası düzenleyecek.

HyperX, 21 Ekim Cumartesi günü 12:00-19:00 saatleri arasında ÖzdilekPark İstanbul AVM’de FIFA 2018 Playstation turnuvası düzenleyecek. Pascal Nouma'nın da katılacağı ve offline olarak 32 Oyun tutkununun yarışacağı turnuvaya katılmak isteyenler, HyperX'in internet sitesi üzerinden ilgili formu doldurarak turnuvaya katılabilir. spor spikeri Emre Tilev’in anlatımıyla gerçekleşecek turnuvada, Pascal Nouma ile maç yapacak e-spor tutkunlarından biri de siz olabilirsiniz.

Ürünleri deneyenler, Pascal Nouma ile FIFA 2018 oynama ve aynı zamanda sürpriz hediyeler kazanma şansına sahip olacak.  İzleyicilerin, e-Spor dünyasında HyperX Türkiye’nin marka temsilcileri olan Oxi ve WTCN ile tanışıp fotoğraf çektirebileceği turnuvada ilk 4’e giren yarışmacıları bekleyen ödüller ise;

1. HyperX Box (HyperX Cloud Revolver S Kulaklık, HyperX Alloy FPS Klavye, HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse, HyperX Fury XL Gaming Mouse Pad ) 
2. HyperX Cloud II Kulaklık, HyperX Alloy FPS Klavye
3. HyperX Stinger Kulaklık ve HyperX Pulsefire FPS Gaming Mouse
4. HyperX Stinger Kulaklık 

İlk dört dereceye giremeyen diğer katılımcılara ise USB bellek hediye edilecek.